Sveicināti Balvu Centrālajā Bibliotēkā!
Jaunas iespējas novada bibliotēkās! PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Ceturtdiena, 23 jūlijs 2015 10:41

Bibliotēka mūsdienās ir kļuvusi par vietu, kur ne tikai ir iespējams lasīt un abonēt grāmatas, žurnālus un citus izdevumus, bet saņemt daudz un dažādus citus pakalpojumus. Piedāvāto pakalpojumu klāsts ir ievērojami paplašinājies, kļuvis pieejamāks iedzīvotājiem arī pagastos. Šī gada pirmajā pusē bibliotēkās tika iegādāts jauns datoraprīkojums un biroja aprīkojums. Centrālajā bibliotēkā un visu pagastu bibliotēkās tagad ir iespēja printēt un kopēt, skenēt un digitalizēt A3 un A4 formāta krāsainus dokumentus. Dokumentu kopēšana, drukāšana un skenēšana ir maksas pakalpojums (skatīt zemāk cenrādi). Interneta lietošana ir bez maksas. Iegādātais datoraprīkojums nodrošina lietotājam daudz lielāku datu apstrādes ātrumu un augstu kvalitāti. Interneta lietošana ir kļuvusi daudz ērtāka. Visi novada iedzīvotāji ir laipni aicināti izmantot jaunās iespējas!

Pakalpojumu cenrādis.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 23 jūlijs 2015 10:47
 
Nāc un izmanto jaunās iespējas! PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Trešdiena, 08 jūlijs 2015 00:00

Pagājušā gada beigās un šī gada pirmajā pusē notika aktīva darbība pie novadā esošo publisko interneta pieejas punktu uzlabošanas, kā arī jaunu punktu izveides. Tika iegādāta jauna biroja tehnika un datortehnika, kā arī veikti uzlabojumi esošajās WiFi zonās un izveidotas jaunas WiFi zonas. Publiskajos interneta pieejas punktos tagad strādāt būs daudz ērtāk, pieejama ir ne tikai melnbaltā, bet arī pilnkrāsu druka, dokumentu skanēšana, interneta pieeja un citi pakalpojumi.

Uzlabojumi un jauninājumi veikti gan Balvu pilsētā, gan pagastos. Pavisam kopā izveidoti 18 jauni publiskie interneta pieejas punkti un pilnveidoti 15 jau esošie punkti. Visi novada iedzīvotāji, kā arī citi publisko interneta pieejas punktu lietotāji laipni aicināti izmantot jaunās iespējas.

Aktivitātes tiek realizētas Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansētā projekta „Publisko interneta pieejas punktu attīstība Balvu novadā”, Nr. 3DP/3.2.2.2.0/14/IPIA/VRAA/046, ietvaros.

Publiskā interneta pieejas punktu atrašanās vietas skatīt šeit.

 
Publisko interneta pieejas punktu attīstība novadā PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Trešdiena, 08 aprīlis 2015 00:00

Šī gada sākumā uzsākta aktīva darbība pie novadā esošo publisko interneta pieejas punktu uzlabošanas, kā arī jaunu punktu izveides. Iegādāta jauna datortehnika un biroja tehnika, kas tiks izvietota publiskajos interneta pieejas punktos. Tuvākajā laikā tiks veikti uzlabojumi esošajās WiFi piekļuves zonās, kā arī tiks izveidotas jaunas WiFi zonas dažādās vietās visā novada teritorijā. Pavisam kopā tiks izveidoti 18 jauni publiskie interneta pieejas punkti kā arī pilnveidoti 15 jau esošie punkti.

Aktivitātes tiek veiktas Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta “Publisko interneta pieejas punktu attīstība Balvu novadā” ietvaros. Projekta realizācija paaugstinās piekļuves iespējas internetam, tiks uzlabota piekļuve elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai. Publisko interneta pieejas punktu attīstība nodrošinās iedzīvotājiem iespēju iegūt aktuālāko informāciju, komunicēt ar iestādēm, veikt darījumus, kā arī izmantot daudz un dažādus interneta vides sniegtos pakalpojumus, tādējādi izglītojot iedzīvotājus un uzlabojot dzīves vides kvalitāti.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 jūlijs 2015 08:48
 
Par darba laikiem vasarā PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Trešdiena, 01 jūlijs 2015 16:54

 
Līksmus svētkus! PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Piektdiena, 19 jūnijs 2015 08:58

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 93

Statistika

Rakstu skatīšanās reizes : 393517

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00
Otrdiena 10.00-18.00
Trešdiena 10.00-18.00
Ceturtdiena 10.00-18.00
Piektdiena 10.00-18.00
Sestdiena 10.00-16.00
Svētdiena brīvdiena

Katra mēneša pēdējā
piektdiena- spodrības diena!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!

Spēles