Sveicināti Balvu Centrālajā Bibliotēkā!
Balvu Centrālā bibliotēka piedāvā jaunu maksas pakalpojumu PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Ceturtdiena, 26 februāris 2015 13:04

Balvu novada pašvaldības realizētā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Publisko interneta pieejas punktu attīstība" ietvaros, Balvu Centrālā bibliotēka saņēmusi jaunu multifunkcionālo iekārtu. Iekārta sniedz arī iespēju krāsaina A3 formāta papīra skenēšanai un izdrukai.

Priecājamies, ka šobrīd varēsim atbildēt apstiprinoši uz apmeklētāju jautājumu – Vai varat izdrukāt A3 krāsainu lapu? Jā, varam!
Nāciet, izmantojiet!

 
Aicinām piedalīties seminārā ! PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Pirmdiena, 16 februāris 2015 09:29

 

Semināra galvenā doma ir iepazīstināt kā vieglā un nesarežģītā veidā uzzināt par Ziemeļlatgales folkloras vākumu pieejamību Latviešu folkloras krātuvē, šoreiz digitalizētā veidā. Bibliotēku darbiniekiem varētu būt interesanti arī tas, ka Sanita Reinsone ir arī nupat iznākušās grāmatas “Meža meitas” autore. Citēju “Otrā pasaules kara beigas Latvijā mieru neatnesa - gluži pretēji, te sākās jauns karš, kas dramatiski pārmainīja dzīvi daudziem cilvēkiem un viņu ikdienā ienesa teroru un bailes. Meži un purvi kļuva par militāras pretošanās vietu un reizē pajumti tūkstošiem cilvēku. Mežs kļuva par politisku jēdzienu, nepakļaušanās un pretstāves apzīmējumu.

Sieviešu piedzīvotais mežos un purvos nacionālo partizānu kara laikā līdz šim ir bijusi neizzināta Latvijas vēstures lappuse. Divpadsmit sieviešu - meža meitu - pieredzēto un pārdzīvoto uzklausījusi un grāmatā apkopojusi LU LFMI pētniece Sanita Reinsone.”

Nav daudz jāšaubās par to, ka grāmatā ir stāstīts arī par mūsu puses nacionālajām partizānēm.

 

Pieteikšanās semināram līdz 25. februārim.

 
Mana pilsēta Balvi PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Piektdiena, 13 februāris 2015 15:01

Mūsu pilsēta Balvi šogad svin savu jau 87. dzimšanas dienu. Cik daudz mēs, pilsētas iedzīvotāji, ikdienā dzīvojot un staigājot pa pilsētu pievēršam uzmanību savai pilsētai? Lai atbildētu uz šo jautājumu laikā no 9.- 13. februārim uz Balvu centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas darbinieku sagatavoto erudīcijas spēli “”Mana pilsēta Balvi” tika uzaicināti 3. un 4. klašu skolēni, lai saliktu pareizi Balvu bildi- puzli, izstaigātu pilsētas ielas kartē, atbildētu uz dažādiem jautājumiem , atminētu mīklas, iepazītos ar animācijas filmiņu "Kā Balvu vilciņš pavada dienu”.
Vai Tu zini, kura ir skaistākā pilsēta Latvijā? Vai Tu zini “Balvu dziesmu” un vai Tu zini teiku par Balvu ezera izcelšanos? Ienāc bibliotēkā un Tu atradīsi atbildes uz šiem jautājumiem!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 februāris 2015 15:06
 
Konkursa “Prātnieks” dalībnieku tikšanās bibliotēkā PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Ceturtdiena, 12 februāris 2015 17:21

Balvu Centrālā bibliotēka 12.februārī aicināja uz satikšanos 2014.gada konkursa “Prātnieks” dalībniekus. Patiesi liels prieks bija vaigā ieraudzīt savus domubiedrus un konkursa jautājumu sastādītājus. Malkojot tēju un kafiju, cienājoties ar līdz atnestajiem gardumiem, konkursa dalībnieki dalījās iespaidos par konkursa norisi, par atbilžu meklēšanas līkločiem. Atbildes meklē internetā pieejamos resursus, taču daži atbilžu meklēšanai joprojām izmanto tikai grāmatas vai savas piezīmes.
Mīklu minētāji pateicās par iespēju laimēt vērtīgas balvas. Pagājušajā un šajā gadā balvas uzvarētājam dāvina Apgāds “Zvaigzne ABC ”, taču daži apgalvoja, ka viņiem patīk pats konkursa atbilžu meklēšanas process un balvas varētu arī nebūt.
Pateicamies par sadarbību un uzticību bibliotēkai ikvienam Prātniekam!

 
Izstāde “Kopā” Balvu Centrālajā bibliotēkā. PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Ceturtdiena, 12 februāris 2015 17:17

Balvu pilsētas dzimšanas dienas svinības 11.februārī bibliotēkas zālē iesākām ar Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstādes “Kopā” atklāšanu. Svētku reizē mākslinieki spēles veidā pārbaudīja savas zināšanas par Balvu pilsētu. Neizpalika arī svētku torte pilsētas 87.jubilejā. Izstāde ir tikpat krāšņa, cik dažādi ir tās darbu rādītāji. Atnāciet un izbaudiet izstādi!

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 88

Statistika

Rakstu skatīšanās reizes : 318904

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00
Otrdiena 10.00-18.00
Trešdiena 10.00-18.00
Ceturtdiena 10.00-18.00
Piektdiena 10.00-18.00
Sestdiena 10.00-16.00
Svētdiena brīvdiena

Katra mēneša pēdējā
piektdiena- spodrības diena!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!

Spēles