Sveicināti Balvu Centrālajā Bibliotēkā!

Svinam Pilsētas dzimšanas dienu!

Autors Redaktors Trešdiena, 13 februāris 2019 17:55

Balvu mākslas skolas pedagogu kolektīvs priecēs ar ikkgadēju izstādi Balvu Centrālajā bibliotēkā

 

Aicinām uz izstādes atklāšanu!

 

Labas ziņas Balvu Centrālajā bibliotēkā.

Autors Redaktors Pirmdiena, 11 februāris 2019 14:15

Balvu pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Inese Svelpe , kuru Balvu Centrālās bibliotēkas darbinieki atzinuši par uzticamu un ieinteresētu sadarbības partneri jau daudzu gadu garumā darbā ar pirmsskolniekiem, ir atzīta par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018” Lasīšanas vēstnesi Latgales reģionā!

Par ieguldījumu lasīšanas veicināšanā Latgales reģionā Inese Svelpe tiek uzaicināta uz Lielajiem lasīšanas svētkiem Rīgā 9. martā, kur tiks svinīgi sveikta uz Latvijas Nacionālas bibliotēkas Ziedoņa zāles skatuves.

Atsaucoties uz konkursu “Tētis Zviedrijā- Tētis Latvijā”, kurā tika aicināts atsaukties ikviens tētis Latvijā, Balvu Centrālās bibliotēkas lietotājs Toms Baronovs ar tēti Aleksandru piedalījās un ir iekļuvuši uzvarētāju vidū, kuri piedalīsies fotosesijā pie profesionālas fotogrāfes un tiks uzaicināti uz īpašu sarīkojumu Zviedrijas vēstniecībā.

Šīs fotogrāfijas tētiem kopā ar bērniem, kļūs par daļu no izstādes.

Izstādes atklāšana notiks 9. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
 

 

Aicinām piedalīties „Tētis Latvijā” fotokonkursā!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 janvāris 2019 10:48 Autors Redaktors Ceturtdiena, 31 janvāris 2019 10:44

Vai arī Tu esi tāds tēvs, kas daudz laika pavada kopā ar bērniem? Vai Tu mēdz reizēm aizdomāties par savu lomu ģimenē un to, kā veidojas attiecības ar bērniem?
Zviedrijas vēstniecība izsludina atklātu uzaicinājumu tēviem Latvijā un ielūdz papildināt ar savām fotogrāfijām drīzumā plānotās fotoizstādes „Tētis Zviedrijā” un „Tētis Latvijā”.
„Tētis Zviedrijā” ir zviedru fotomākslinieka Johana Bēvmana (Johan Bävman) veidota izstāde, kas tiecas izpētīt un izskaidrot, kāpēc Zviedrijā tēvi izvēlas palikt mājās, lai aprūpētu bērnus, un ko šī pieredze devusi tiem tēviem, kas šādu iespēju izmantojuši. Izstāde jau demonstrēta vairāk kā 50 pasaules valstīs. Tagad ar prieku vedam to arī uz Latviju un aicinām tēvus no visas Latvijas iesūtīt savus fotomirkļus topošajai paralēlajai izstādei „Tētis Latvijā”.

Lai piedalītos:
- Uzņem (vai atrodi nesen uzņemtu) fotogrāfiju, kur tu esi redzams kopā ar savu bērnu vai bērniem, vai kur kāds cits tētis Latvijā redzams kopā ar savu bērnu/bērniem
- Uzraksti īsu aprakstiņu/moto par to, kā Tu raugies uz savu tēva lomu ģimenē
- Iesūti fotogrāfiju (vienu foto) ar aprakstu Zviedrijas vēstniecībai pa elektronisko pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz š.g. 3. februārim
- Konkursā tiks atlasītas kopumā 15 fotogrāfijas
- Fotogfrāfe Anda Krauze tad tiksies ar uzvarētājiem un uzņems profesionālas fotogrāfijas ar tēviem kopā ar bērniem, kas kļūs par daļu no izstādes.

Fotokonkursā aicināts piedalīties ikviens tētis Latvijā!

Fotoizstāde „Tētis Latvijā” tiks demonstrēta paralēli ar izstādi „Tētis Zviedrijā” aprīļa mēnesī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pēc tam izstāde ceļos uz vēl vairākām pilsētām Latvijā. Dalībniekus ielūgsim piedalīties izstādes atklāšanā un plānojam arī uzaicināt uz īpašu sarīkojumu Zviedrijas vēstniecībā.

Fotoizstādes „Tētis Zviedrijā” un „Tētis Latvijā” ir kopdarbs, kas top sadarbībā starp Zviedru institūtu (SI), Zviedrijas vēstniecību Latvijā, Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

 

11 lapa no 231

«SākumsIepriekšējā11121314151617181920NākamāBeigas»

Statistika

Rakstu skatīšanās reizes : 1200839

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00
Otrdiena 10.00-18.00
Trešdiena 10.00-18.00
Ceturtdiena 10.00-18.00
Piektdiena 10.00-18.00
Sestdiena 10.00-16.00
Svētdiena brīvdiena

Katra mēneša pēdējā
piektdiena- spodrības diena!

Esi drošs!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!