Apmeklē bibliotēku, neizejot no mājas!

Cik daudz reiz dzirdēts - gribētos kaut ko vakarā palasīt! Atkal neaizgāju/ nepaspēju/aizmirsu aiziet uz bibliotēku!

Pastaigāt gar bibliotēkas plauktiem tu vari arī sēžot dīvānā, siltā pledā ietinies ar tējas krūzi rokās. Tad kad tev ir laiks. Tev ir nepieciešams internets un dators vai viedtālrunis.

Savu pastaigu vari veikt virtuāli bibliotēkas elektroniskajā kopkatalogā, kur pieejama informācija par Balvu, Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu bibliotēku krājumos esošajiem iespieddarbiem un citiem informācijas nesējiem.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, tev -

• jābūt reģistrētam Balvu Centrālās bibliotēkas lietotājam;
  • jāierodas bibliotēkā, kur varēs autorizēties, t.i. saņemt lietotāja vārdu un paroli.

Saņēmis autorizācijas datus, tu vari:

• izvēlēties un pieprasīt izvēlēto grāmatu,
  • pierakstīties elektroniskajā rindā uz grāmatu, kura izsniegta citam lasītājam,
  • pārraudzīt savus datus par grāmatu nodošanas termiņiem,
  • pieprasīt termiņa pagarinājumu.

Ja gribi izlasīt jaunākās grāmatas, kuru vāki un atsauksmes publicētas populāros žurnālos vai sociālajos tīklos, seko līdzi bibliotēkas mājas lapā www.balvurcb.lv sadaļā Jaunās grāmatas. Šeit vari atrast sarakstu ar jaunākajām bibliotēkā saņemtajām grāmatām. Sarakstā grāmatu nosaukumiem ir pievienota hipersaite uz bibliotēkas Elektronisko grāmatu katalogu, kur atvērsies informācija par attiecīgo grāmatu. Autorizētie bibliotēkas lasītāji uzreiz var grāmatu rezervēt (ja tā ir uz vietas plauktā) vai pierakstīties rindā (ja tā jau ir izņemta). Vienā reizē grāmatu pasūtīšanas skaits ierobežots līdz trim.

Lai tev aizraujoša grāmata vienmēr uz galda!

Tava Balvu Centrālā bibliotēka

Izmēģini kataloga mobilo versiju! (QR kods lapas labajā pusē)!