Veidosim kopā Brīvības ielas stāstu!!!!

Mēs, Balvu Centrālās bibliotēkas darbinieki vienmēr esam vākuši, glabājuši un popularizējuši materiālus, kas stāsta par mūsu cilvēkiem un notikumiem, kuri mums līdzās un dažkārt jau sāk piemirsties! Viens no mūsu pēdējiem un lielākajiem mīlestības darbiem bija fotogrāfiju un dzīvesstāstu vākšana un publicēšana par mūsu ilggadējiem medicīnas darbiniekiem.

2018. gadā mēs esam iecerējuši simboliskā veidā atdzīvināt mūsu Brīvības ielu: ar stāstiem un fotogrāfijām par iestādēm, kuras uz tās atradušās un ražīgi strādājušas daudzus gadu desmitus, ar stāstiem par cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā jūtas piederīgi tieši šai ielai.

Brīvības iela Balvos ir viena no pilsētas garākajām ielām. Laika ritumā tā mainījusies un augusi, daudz zaudējusi un ieguvusi no jauna. Mūsu vidū ir ļaudis, kas piedzīvojuši un bijuši līdzās notikumos, kas norisinājās uz Brīvības ielas. Balvu Centrālā bibliotēka aicina cilvēkus dalīties ar atmiņām un fotogrāfijām par Brīvības ielas dzīvi - par laiku, ko piedzīvojuši, par lietām, kas notikušas un par cilvēkiem, kas tās radījuši. Grāmatnīca, autoosta, kultūras nams, universālveikals, gaļas kombināts un daudzas citas iestādes .

Mēs katrs ikviens esam Latvija, mūsu ģimenes, darba vietas un iestādes, mūsu pilsēta. Balvu Centrālā bibliotēka uzsākusi Latvijas jubilejas gadu ar jaunu rosību pētīt un izzināt.

Ar saviem bilžu albumiem un atmiņām un ierosinājumiem mēs gaidīsim jūs bibliotēkas novadpētniecības lasītavā, tālrunis papildus informācijai 22400801. Zvaniet! …..Vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Jūsu Balvu Centrālā bibliotēka

Izmēģini kataloga mobilo versiju!