Pieeja "Laikrakstu bibliotēkai"

Patīkama ziņa par SIA Lursoft datu bāzes ”Laikrakstu bibliotēka” bezmaksas pieeju pašvaldību publiskajās bibliotēkās

Lai palielinātu Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku sniegto pakalpojumu apjomu, kvalitāti un konkurētspēju, V/a „Kultūras informācijas sistēmas” panākusi vienošanos arī ar SIA Lursoft par neierobežotu Lursoft datu bāzes ”Laikrakstu bibliotēka” (www.news.lv) pieeju visām pašvaldību publiskajām bibliotēkām bez abonēšanas maksas.

Pakalpojums būs pieejams no 01.02.2011. līdz 31.01.2012., tātad, šī gada budžetā bibliotēkām nav jāparedz finanšu līdzekļi šo resursu abonēšanai.

”Laikrakstu bibliotēka” satur vairāk kā 50 Latvijas centrālo un vietējo periodisko izdevumu pilntekstu publikācijas, aktuālās ziņas un preses apskatus. Pieejama arī Normatīvo aktu Informācijas sistēma LATLEX.

Kopš 2008. gada beigām visām pašvaldību publiskajām bibliotēkām bez abonēšanas maksas ir pieejama Letonikas (www.letonika.lv) datu bāze, kas arī 2011. gadā saglabās šos pieejas nosacījumus.

Letonika un Lursoft ”Laikrakstu bibliotēka” resursi ir pieejami ikvienam bibliotēkas apmeklētājam bez maksas. Aicinām tos aktīvi izmantot!