Aktivitātes bērniem Balvu Centrālajā bibliotēkā februārī

Paši mazākie bibliotēkas apmeklētāji tiek aicināti uz literārām rīta stundām , lai radoši darbotos un iepazītu lasīšanas projekta” Mūsu mazā bibliotēka” piekto, poļu rakstnieka Pšemislava V. grāmatu- “Lūdzu apskauj mani!” un uzzinātu, kas jādara, lai iepriecinātu citus!

Sakarā ar to, ka februāris ir droša interneta mēnesis 2. un 5. klašu skolēni nāk uz informācijas stundu “Es mūsdienu informācijas telpā” , lai iepazītos un uzzinātu par plašajām iespējām internetā un tur pastāvošajiem riskiem.

Februāris ir arī mūsu pilsētas dzimšanas dienas mēnesis, tādēļ 3. klašu kolektīvi piedalās informācijas stundā ” Mana pilsēta Balvi- skaistākā pilsēta Latvijā”, lai pārbaudītu un nostiprinātu zināšanas, iepazīstot vēstures faktus, atbildot uz jautājumiem, minot mīklas, izspēlējot Loto spēli un izsakot daudz skaistu vēlējumu savai pilsētai .

Bērnu abonementā ikviens interesents iepazīstot literatūras izstādi “Mūžs kā pasaka. Rakstniecei un ilustratorei Margaritai Stārastei-105” tiek aicināts piedalīties viktorīnā , lai kaut ko jaunu uzzinātu par rūķu dēlēnu Knīpuci, Zīļuku, Tinci un daudziem citiem grāmatu varoņiem.

Katra trešdiena kļūs par Tavu Darbīgo trešdienu, ja nāksi uz bibliotēkas bērnu abonementu no pulksten.15.00, kur varēsi darboties pēc patikas zīmējot, līmējot, griežot , lasot .