Nacionālās skaļās sacensības reģionālais fināls Balvos noslēdzies!

2019. gada 6. martā Balvu Bērnu un Jauniešu centra telpās pulcējās 17 Balvu reģiona labākie 5.-6. klašu lasītāji no Balvu , Tilžas bibliotēkas un Tilžas internātpamatskolas, Eglaines, Rugāju , Rekavas , Viduču un Žiguru izglītības iestādēm. Lasītāju uzdevums bija iepazīstināt pārējos ar savu izvēlēto grāmatu un nolasīt kādu fragmentu. Žūrijas uzdevums bija izvēlēties labākos no labākajiem .Godalgotās vietas tika piešķirtas:

Dairai Ikstenai- Eglaines pamatskolas 6. klases skolniecei, kura prezentēja A. Naneti grāmatu “Mans vectēvs bija ķiršu koks”- 1.vieta

Armandam Grapam- Balvu pamatskolas 6. klases skolēnam par K. Skalbes pasakas” Ķēniņa svārki “lasījumu- 2.vieta

Sanijai Skalovai - Balvu pamatskolas 6.klases skolniecei par K. Skalbes pasaku “ Lācis un pelīte”- 3. vieta

Amandai Čipai -Tilžas internātskolas 6. klases skolniecei par K. Olsones “Stikla bērni” lasījumu- 3. mazā vieta

Visi konkursa dalībnieki saņēma diplomus un šokolādes ar konkursa logo, bet godalgoto vietu ieguvēji arī dāvanu kartes grāmatu iegādei Zvaigznes ABC veikalos.

Balvu reģionu Nacionālās skaļās lasīšanas finālā Rīgā 2019. gada 18. maijā pārstāvēs Daira Ikstena!