Ietaupi naudiņu un izlasi jaunākos preses izdevumus bibliotēkā!

2011.gadā Balvu Centrālās bibliotēkas vispārējā un jauniešu un bērnu lasītavās ir abonēti 13 laikraksti un 87 žurnāli.

Šogad pirmo reizi vispārējā lasītavā varēs lasīt uz vietas un izņemt uz mājām žurnālus - „Copes lietas”, „Citādā pasaule”, „Forbes Latvija”, „Cross Stitcher” (izšuvumu apraksti krievu valodā), bet jauniešu un bērnu lasītavā – „Princeses”, „Seventeen” un „Веселые картинки о природе”.

Vēl ir daļa izdevumu, ko mēs saņemam kā dāvinājumus. Tā no LNB Bibliotēku attīstības institūta saņemam „Māksla Plus”, „Teātra Vēstnesis”, „Studija”, „Mūzikas Saule”, „Iespiedgrafika”, „Dizaina Studija”, „Kino raksti”, „Foto Kvartāls”. No Tilžas katoļu draudzes priestera Alberta Budžes - „Katoļu dzeive”, „Katoļu baznīcas vēstnesis”, „Gaismas Taka”, no Balvu pareizticīgo draudzes prāvesta Valentīna Gardera - „Виноградная лоза”.

Atgādinām, ka bez daudzajiem populārajiem izdevumiem, lasītavās ir vairāki žurnāli rokudarbiem – „Rokdarbu vācelīte ar specizdevumiem”, „Basteln mit Kinder”, „Meine Bastelwelt”, „Creativ Idee”, floristiem – „Fleur Creatif”

Nāciet un izmantojiet!