Aicina BIBLIOTĒKAS nakts!

Ja vēlies pārbaudīt savas zināšanas, iemācīties kaut ko jaunu un jautri pavadīt laiku,

Nāc uz bibliotēku!!!

Ir pavasaris un atkal laiks bibliotēkas naktij. Spoži izgaismotā Balvu Centrālā bibliotēka Tevi gaidīs 29.aprīlī no plkst.19.00 līdz 23.00 nakts pasākumā „Nesēdi tumsā 2”.

Tu varēsi – gleznot, locīt, darināt piespraudes, orientēties bibliotēkā un pilsētā,              minēt krustvārdu mīklas, klausīties pasakas un spoku stāstus, iešūt grāmatas, piedalīties erudīcijas konkursos un bibliotēkas olimpiādē, skatīties multenes, izsaukt „Domino” uz dueli direktori! Šogad bibliotēkas darbiniekiem pievienosies profesionāli palīgi – skolotājas Skaidrīte Veina un Biruta Vizule. Jau iepriekš paldies bibliotēkas fanu klubam par atbalstīšanu…. Kubulu kultūras nams, Balvu mākslas skola.

Nesēdi mājās, nesēdi tumsā!