Aktualitātes

Izstāde

Autors Redaktors Trešdiena, 01 jūnijs 2011 22:26

Balvu Centrālās bibliotēkas Novadpētniecības lasītavā visu jūniju ir skatāma tematiska izstāde:
Baigais 1941. gada 14. jūnijs
Veltīta to cilvēku piemiņai, kas tika izsūtīti uz Sibīriju, kur viņiem nācās pārciest necilvēciskas mokas un pazemojumus tikai tādēļ, ka vēlējās redzēt savu zemi brīvu, runāt savā dzimtajā valodā un strādāt savas tautas labā. Lielākā daļa tā arī neatgriezās Dzimtenē. Šo traģisko Latvijas iedzīvotāju iznīcināšanas procesu nedrīkst aizmirst arī šodien.
Laipni gaidīti Novadpētniecības lasītavā!


 

Bibliotekāri tiekas Valsts ģimnāzijā

Autors Redaktors Pirmdiena, 23 maijs 2011 10:50

Balvu reģiona publisko bibliotēku darbinieki savā kārtējā seminārā tikās Balvu Valsts ģimnāzijas muzejā. Skolotāja un muzeja vadītāja Irēna Šaicāne iepazīstināja bibliotekārus ar savu vākumu, kā arī pārbaudīja ciemiņu vērību un uzmanību pēc muzeja aplūkošanas.

Bibliotekāri pārrunāja savas darba aktualitātes – jaunāko informāciju no republikas bibliotēku direktoru sanāksmes, aktualitātes no Bibliotekāru biedrības 10.kongresa, ielūkojās bērnu literatūrai darbam ar bērniem veltītās konferences nostādnēs. Balvu centrālā bibliotēka , Vecumu un Tilžas pagastu bibliotēkas dalījās savā pozitīvajā pieredzē organizējot bibliotēku popularizējošus pasākumus.

Izsludināts Latgales kultūras programmas projektu konkurss

Autors Redaktors Otrdiena, 17 maijs 2011 12:31

Uzmanību! Izsludināts Latgales kultūras programmas projektu konkurss!!!

Konkursa mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu nozīmīgiem kultūras projektiem, kas veicina Latgales kultūrvides, vērtību un tradīciju attīstību.

Informācija par konkursu.

 

Vēstures skolotāji tiekas bibliotēkā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 17 maijs 2011 12:30 Autors Redaktors Otrdiena, 17 maijs 2011 12:28

Šodien, 16.maijā Balvu novada vēstures skolotāji tikās savā kārtējā metodiskās apvienības sanāksmē. Šoreiz tā notika Balvu centrālajā bibliotēkā. Līdzās saviem profesijai svarīgajiem jautājumiem skolotāji iepazina ari to piedāvājumu, ko viņu darba ērtībai var sniegt publiskā bibliotēka: iespēju bez maksas izmantot daudzas datu bāzes, prast  lietot elektronisko katalogu saņemt konkrētu informāciju savās e pasta kastītēs.

Ceļojām uz Antarktīdu!

Autors Redaktors Ceturtdiena, 12 maijs 2011 14:57

Saules un siltuma bagātā dienā,11.maijā, Balvu centrālajā bibliotēkā notika neklātienes ekskursija uz Antarktīdu.
Bezgalīgā baltuma un absolūtā klusuma zemi iepazinām Ingas Circenes vadībā. Inga jau četras sezonas (no novembra līdz janvārim) strādā Antarktīdā – Nometņu pilsētiņā. Neklātienes ceļojums sākās ar Ingas stāstījumu par viņas izglītības, darba, mācīšanās un ceļošanas pieredzi. Klausītājiem – Balvu Valsts ģimnāzijasskolēniem - Ingas pieredze lika padomāt par iespējām, ko jauniešiem sniedz dzīve Latvijā, ir tikai jāseko savam aicinājumam un jāvēlas apgūt jaunas lietas.
 

 

91 lapa no 101

«SākumsIepriekšējā919293949596979899100NākamāBeigas»

Izmēģini kataloga mobilo versiju!