Aktuāli

SPOKU STĀSTU STUNDA.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 decembris 2016 17:28 Autors Redaktors Ceturtdiena, 01 decembris 2016 17:13

30. novembra pievakare bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas abonementā izvērtās mazliet savādāka nekā parasti. Apmeklētājus sagaidīja mazliet “spocīga” atmosfēra, ar lukturīšiem izgaismotā telpā skanēja pasakas par Spociņu- Jociņu, šaušalīgs stāstiņš par Sūkli Bobu Kvadrātbiksi, krāsojamās lapas, bet izskaņā varēja izpikoties un uzcelt sniegavīru cik lielu vien gribējās!

 

Konkurss jaunajiem lasītājiem “Nindzja Timijs mūsu vidū”

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 oktobris 2016 10:52 Autors Redaktors Otrdiena, 11 oktobris 2016 10:44

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā aicina bibliotēkas un skolas visā Latvijā piedalīties konkursā. 2016.gada 15.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā viesosies zviedru rakstnieks Henriks Tamms, bērnu grāmatas “Nindzja Timijs un nozagtie smiekli” un “Nindzja Timijs un ceļojums uz Sansoriju” autors, kurš ir arī koncepta dizainers Holivudā un atveidojis lielisko Šreka un Nārnijas pasauli.

Rekomendējamais dalībnieku vecums: 8 – 14 gadi.

1.līmenī notiek konkursi vietējās bibliotēkās un skolās, kuras piedalās programmā “Bērnu un jauniešu žūrija”, tie jāsarīko līdz 2016.gada 5.novembrim, tos vērtē bibliotekāri un skolotāji, nosakot, kuri no filmu vai zīmējumu autoriem piedalīsies finālā un Henrika Tamma pasākumā. Paredzēts, ka no katras skolas vai bibliotēkas pasākumā varēs piedalīties viena konkursa darba autors vai autori, uzdevums jāveic individuāli vai pārī.

Nolikums PDF formātā, atveras atsevišķi!

Reģistrēt vietējos laureātus pasākumam varēs no oktobra vidus līdz 9.novembrim http://ej.uz/NindzjaTamms

Visi jautājumi saistībā ar konkursu sūtāmi Ilzei Rambai uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lai veiksmīga un radoša lasīšanas sacensība!

Izšūto gleznu izstāde

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 06 oktobris 2016 10:50 Autors Redaktors Ceturtdiena, 06 oktobris 2016 10:44

 

Un atkal ""Bērnu- Jauniešu- Vecāku žūrija! 2016!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 14 jūlijs 2016 10:59 Autors Redaktors Ceturtdiena, 14 jūlijs 2016 10:47

Ja esi grāmatu mīļotājs, iegriezies Balvu Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā, kur Tevi gaidīs piedzīvojumi grāmatu pasaulē!

Bibliotēkas čaklākie grāmatu lasītāji- bērni piedalās ekskursijā

Autors Redaktors Piektdiena, 03 jūnijs 2016 10:54

Jūnijā bibliotēkas 27 čaklākie lasītāji- bērni piedalījās izzinošā un izklaidējošā ekskursijā Rīgā, kur Eiropas mājā pārbaudīja savas zināšanas, piedaloties konkursos, atbildot uz jautājumiem un nopelnot balviņas .Dabas muzejā gida pavadībā tika iepazīta daudzveidīgā Latvijas putnu un zīdītāju pasaule, uzdoti jautājumi un saņemtas atbildes.

Kad bija uzkrātas zināšanas, varēja doties arī atpūsties, apmeklējot Cinamon kino, kur, gaidot filmas sākumu, kopā ar iemīļoto multfilmu varoni Minjonu varēja piedalīties dažādās aktrakcijās, kurās ar lielu prieku bērni arī iesaistījās .Dzīvojot līdzi animācijas filmas ”Dusmīgie putni” varoņu piedzīvojumiem, laiks paskrēja ātri un jau bija laiks doties mājās.

Nekas jau nebeidzas: turpināsim lasīt, izzināt un varbūt citreiz atkal varēsim doties kādā jaukā ceļojumā!

Tiksimies bibliotēkā!

 

10 lapa no 33

«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

Izmēģini kataloga mobilo versiju!