Aktuāli

Pavadi brīvo laiku bibliotēkā!

Autors Redaktors Pirmdiena, 22 oktobris 2018 13:40

 

Aktivitātes bērniem Balvu Centrālajā bibliotēkā oktobrī

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 11 oktobris 2018 13:34 Autors Redaktors Ceturtdiena, 11 oktobris 2018 13:19

Uzzināt, pārbaudīt, nostiprināt zināšanas, apgūt jaunas prasmes un iemaņas oktobra mēnesī nāca čaklākie mūsu bibliotēkas jaunākie apmeklētāji.

Balvu pamatskolas 2. klašu skolēni pārbaudīja savas zināšanas par grāmatām, kuras tika lasītas vasaras brīvlaikā, izspēlējot literāro erudīcijas spēli “Kurā grāmatā dzīvo”, atrodot katram literārajam varonim atbilstošo grāmatu nosaukumu, ieklausījās un atpazina fragmentus no šīm grāmatām, kā arī ilustrācijas no lasītajām grāmatām.

4. klašu skolēni informācijas stundā cītīgi apguva prezentācijas prasmes, lai varētu veiksmīgi tikt galā ar skolas uzdevumiem.

Tilžas internātpamatskolas 2.-4. klašu skolēni, iepazīstot bibliotēku, izspēlēja spēli “Mana Latvija”, pārbaudot un nostiprinot savas zināšanas par Latvijai svarīgiem jautājumiem; piedalījās sarunās par jaunākajām grāmatām atbilstoši viņu vecumam, kā arī iepazinās ar Lindas Lošinas zīmējumu izstādi zālē, kur varēja izmēģināt arī savas mākslinieka spējas, izkrāsojot zīmējumu “Ačgārni”

Radošajā lasītavā ikviens apmeklētājs varēja piedalīties orientēšanās spēlē, meklējot un atrodot vajadzīgo grāmatu no bibliotēkas krājuma!

Darbīgajās trešdienās bērnu literatūras abonementā notika grāmatu lasīšana, zīmēšana, krāsošana, līmēšana, veidošana un citas interesantas lietas.

Nāc un piedalies arī Tu!

Hei! Mākslinieces Lindas Lošinas žurkulēni Koko un Riko jau ieradušies uz Grāmatu svētkiem! Nāc lielais pats vai mazais atved lielo; nāc kompānijā ar skolotāju! Gaidīsim bibliotēkā!

Autors Redaktors Otrdiena, 09 oktobris 2018 15:47

 

Tikšanās ar Uldi Ausekli

Autors Redaktors Piektdiena, 14 septembris 2018 15:01

Brīvā laika pavadīšanas iespējas Balvu Centrālajā bibliotēkā

Autors Redaktors Piektdiena, 14 septembris 2018 10:44

 

5 lapa no 34

«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

Izmēģini kataloga mobilo versiju!