Bibliotēkas čaklākie grāmatu lasītāji- bērni piedalās ekskursijā

Jūnijā bibliotēkas 27 čaklākie lasītāji- bērni piedalījās izzinošā un izklaidējošā ekskursijā Rīgā, kur Eiropas mājā pārbaudīja savas zināšanas, piedaloties konkursos, atbildot uz jautājumiem un nopelnot balviņas .Dabas muzejā gida pavadībā tika iepazīta daudzveidīgā Latvijas putnu un zīdītāju pasaule, uzdoti jautājumi un saņemtas atbildes.

Kad bija uzkrātas zināšanas, varēja doties arī atpūsties, apmeklējot Cinamon kino, kur, gaidot filmas sākumu, kopā ar iemīļoto multfilmu varoni Minjonu varēja piedalīties dažādās aktrakcijās, kurās ar lielu prieku bērni arī iesaistījās .Dzīvojot līdzi animācijas filmas ”Dusmīgie putni” varoņu piedzīvojumiem, laiks paskrēja ātri un jau bija laiks doties mājās.

Nekas jau nebeidzas: turpināsim lasīt, izzināt un varbūt citreiz atkal varēsim doties kādā jaukā ceļojumā!

Tiksimies bibliotēkā!

Darba laiki