Konkurss jaunajiem lasītājiem “Nindzja Timijs mūsu vidū”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā aicina bibliotēkas un skolas visā Latvijā piedalīties konkursā. 2016.gada 15.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā viesosies zviedru rakstnieks Henriks Tamms, bērnu grāmatas “Nindzja Timijs un nozagtie smiekli” un “Nindzja Timijs un ceļojums uz Sansoriju” autors, kurš ir arī koncepta dizainers Holivudā un atveidojis lielisko Šreka un Nārnijas pasauli.

Rekomendējamais dalībnieku vecums: 8 – 14 gadi.

1.līmenī notiek konkursi vietējās bibliotēkās un skolās, kuras piedalās programmā “Bērnu un jauniešu žūrija”, tie jāsarīko līdz 2016.gada 5.novembrim, tos vērtē bibliotekāri un skolotāji, nosakot, kuri no filmu vai zīmējumu autoriem piedalīsies finālā un Henrika Tamma pasākumā. Paredzēts, ka no katras skolas vai bibliotēkas pasākumā varēs piedalīties viena konkursa darba autors vai autori, uzdevums jāveic individuāli vai pārī.

Nolikums PDF formātā, atveras atsevišķi!

Reģistrēt vietējos laureātus pasākumam varēs no oktobra vidus līdz 9.novembrim http://ej.uz/NindzjaTamms

Visi jautājumi saistībā ar konkursu sūtāmi Ilzei Rambai uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lai veiksmīga un radoša lasīšanas sacensība!

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00