Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu- Jauniešu- Vecāku žūrija- 2016” finišs Balvu Centrālajā bibliotēkā!

Pēc astoņu mēnešu spraiga darba : grāmatu lasīšanas, vērtēšanas mazi un lieli lasītāji , kuri darbojās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu- Jauniešu- Vecāku žūrija- 2016”ir pabeiguši godam savu darbu- ir izlasītas un novērtētas grāmatas, tik vien atlicis, kā sagaidīt rezultātus, lai uzzinātu, kuras no grāmatām būs visiemīļotākās visu Latvijas ekspertu vidū. Tas būs zināms Lielajos Lasīšanas svētkos , kas notiks Rīgā 11. martā. Balvu Centrālajā bibliotēkā lasīšanā iesaistījās 218 lasītāji!

Balvu Centrālās bibliotēkas darbinieces saka liels PALDIES pirmsskolas iestāžu Sienāzītis un Pīlādzītis audzinātājām un113 mazajiem lasītājiem par lasīšanu!

Paldies 22 pieaugušajiem lasītājiem, kuri iesaistījās grāmatu lasīšanā gan kopā ar bērniem, gan vieni paši!
Paldies visiem visiem citiem lasītājiem, jo gribas piekrist bērnu rakstnieka Jura Zvirgzdiņa teiktajam, ka “LASĪŠANA, TĀ IR AIZŅEMŠANĀS”, tas nav tik vienkārši, tā prasa laiku, bet pretī sniedz prieku, piedzīvojumus, sarunas un pārdomas!

Interesanti!