Zanes Raičenokas-Raišenokas zīmējumu izstāde gaida mazos apmeklētājus!

Balvu Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā ir 2 brīnišķīgas grāmatas bērniem, ko ilustrējusi māksliniece Zane Raičenoka-Raišenoka. Tās ir Kristīnes Neimanes pasaciņa “Ezītis, kam nebija kažociņa” un Evijas Gulbes dzejoļu grāmata “Ece-bece- ābece”. Šo grāmatu ilustrācijas ir skatāmas bibliotēkas izstāžu zālē. 12.oktobrī pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis“ 9. grupiņas bērni kopā ar skolotāju Ivetu jau iepazinās ar ezīša priekiem un bēdām, atpazina burtiņus un sameklēja atbilstošos grāmatu fragmentus uz sienas redzamajā izstādē, sacentās puzļu likšanā un pierādīja, ka ir čakli burtu pazinēji un pužļu licēji!

Izstāde bibliotēkā būs skatāma līdz 8. novembrim, tādēļ visi interesanti tiek gaidīti bibliotēkā iepazīties gan ar grāmatām, gan ilustrācijām!

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00