Aktīvākais Drošāka interneta vēstnesis ir no Balvu Centrālās bibliotēkas

Balvu Centrālās bibliotēkas Drošāka interneta vēstnese Evita Arule 2018. gada 22. un 23. augustā piedalījās reģionālo vēstnešu programmas apmācību seminārā, kurā tika sumināti pirmās vēstnešu programmas izcilnieki.

No 30 vēstnešiem 1. vietā ierindojās mūsu kolēģe - 24 nodarbībās izglītoti 196 skolēni, 174 vecāki un 20 pedagogi.

Pateicamies par interesi un sadarbību - Balvu Valsts Ģimnāzijai, Balvu profesionālajai un vispārizglītojošai vidusskolai, Balvu pamatskolai, Stacijas pamatskolai, Rekavas pamatskolai, Balvu p.i.i. “Pīlādzītis”, Bērzkalnes p.i.i., Balvu pašvaldības policijai un Balvu dzimtsarakstu nodaļai, mācību centram “Buts” Līgai Annuškānei

Arī šogad mums ir ko stāstīt bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, lai visi varētu lietot plašo interneta pasauli droši. Gaidīsim pirmsskolas izglītības iestādes, skolas un citus interesentus bibliotēkā. Labprāt dosimies ciemos izstāstīt par Jums aktuālām tēmām, kas saistās ar drošību un riskiem internetā. Kontakttālrunis 64522111.