Aktivitātes bērniem Balvu Centrālajā bibliotēkā oktobrī

Uzzināt, pārbaudīt, nostiprināt zināšanas, apgūt jaunas prasmes un iemaņas oktobra mēnesī nāca čaklākie mūsu bibliotēkas jaunākie apmeklētāji.

Balvu pamatskolas 2. klašu skolēni pārbaudīja savas zināšanas par grāmatām, kuras tika lasītas vasaras brīvlaikā, izspēlējot literāro erudīcijas spēli “Kurā grāmatā dzīvo”, atrodot katram literārajam varonim atbilstošo grāmatu nosaukumu, ieklausījās un atpazina fragmentus no šīm grāmatām, kā arī ilustrācijas no lasītajām grāmatām.

4. klašu skolēni informācijas stundā cītīgi apguva prezentācijas prasmes, lai varētu veiksmīgi tikt galā ar skolas uzdevumiem.

Tilžas internātpamatskolas 2.-4. klašu skolēni, iepazīstot bibliotēku, izspēlēja spēli “Mana Latvija”, pārbaudot un nostiprinot savas zināšanas par Latvijai svarīgiem jautājumiem; piedalījās sarunās par jaunākajām grāmatām atbilstoši viņu vecumam, kā arī iepazinās ar Lindas Lošinas zīmējumu izstādi zālē, kur varēja izmēģināt arī savas mākslinieka spējas, izkrāsojot zīmējumu “Ačgārni”

Radošajā lasītavā ikviens apmeklētājs varēja piedalīties orientēšanās spēlē, meklējot un atrodot vajadzīgo grāmatu no bibliotēkas krājuma!

Darbīgajās trešdienās bērnu literatūras abonementā notika grāmatu lasīšana, zīmēšana, krāsošana, līmēšana, veidošana un citas interesantas lietas.

Nāc un piedalies arī Tu!

Darba laiki