“Mūsu mazā bibliotēka”

Balvu Centrālajā bibliotēkas paši mazākie apmeklētāji novembrī turpina darboties izdevniecības “Liels un mazs ”piedāvātajā lasīt veicināšanas projektā “Mūsu mazā bibliotēka”

Novembrī tika iepazīta otrā projekta grāmata- “Brīnumu gredzens” autors Peters Svetina, ilustrators Damjans Stepančičs, no slovēņu valodas tulkojusi Māra Gredzena . Grāmata stāsta par pasaulslavenu operdziedātāju Ļudmilu Krasinicu, kas ir ļoti vientuļa. Viņa cer, ka vientulību palīdzēs kliedēt “Brīnumu gredzens”, bet vēl nepaspējusi uzvilkt to pirkstā, tas nokrīt zemē un aizripo, lai palīdzētu Ļudmilai to noķert pievienojās gandrīz visa pilsēta. Tikai, kad gredzens nenoķerts iekrīt upē, Ļudmila, paskatoties apkārt saprot, ka viņa vairs nav vientuļa, jo tik daudz cilvēki ir centušies palīdzēt. Pēc stāsta izlasīšanas, pārrunāšanas un grāmatas ilustrāciju aplūkošanas bērni no stieplītēm un salmiņiem gatavoja krāsainas “draudzības aproces”, kuras pēc tam pasniedza draugam.

Nodarbības beigās bērni saprata, cik svarīgi, ja Tev blakus ir draugs!

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00