Oktobris bērnu bibliotēkā

Balvu Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā darbojas rūķi

To, ka pavisam drīz būs Ziemassvētki, liecina aktīva rūķu rosīšanās Balvu CB bērnu literatūras nodaļā. 12. decembra darbīgajā trešdienā čaklākie mazie bibliotēkas apmeklētāji iejutās rūķu lomā un centās izzināt visu par Ziemassvētkiem: kas ir Ziemassvētki, kas ir Ziemassvētku simbols, himna, lasīja kopā ticējumus, kas saistās ar Ziemassvētkiem un centās atminēt mīklas, jo to drīkst darīt tikai līdz Ziemassvētkiem, citādāk mēle var izstiepties gara jo gara, tā ir teikts kādā latviešu tautas ticējumā. Kad bija pārbaudītas un nostiprinātas zināšanas, visi rūķi aktīvi iesaistījās radošajā darbnīcā, kad saviem spēkiem mēģināja izgatavot eglīšu rotājumus no miltiem, sāls un ūdens. Un viņiem tas izdevās lieliski!

Ja arī Tu gribi kaut ko vairāk uzzināt par rūķiem, eglēm, Ziemassvētku ticējumiem, iemācīties kādu jaunu dzejoli, tad esi mīļi gaidīts bibliotēkā!

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00