Labas ziņas Balvu Centrālajā bibliotēkā.

Balvu pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Inese Svelpe , kuru Balvu Centrālās bibliotēkas darbinieki atzinuši par uzticamu un ieinteresētu sadarbības partneri jau daudzu gadu garumā darbā ar pirmsskolniekiem, ir atzīta par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018” Lasīšanas vēstnesi Latgales reģionā!

Par ieguldījumu lasīšanas veicināšanā Latgales reģionā Inese Svelpe tiek uzaicināta uz Lielajiem lasīšanas svētkiem Rīgā 9. martā, kur tiks svinīgi sveikta uz Latvijas Nacionālas bibliotēkas Ziedoņa zāles skatuves.

Atsaucoties uz konkursu “Tētis Zviedrijā- Tētis Latvijā”, kurā tika aicināts atsaukties ikviens tētis Latvijā, Balvu Centrālās bibliotēkas lietotājs Toms Baronovs ar tēti Aleksandru piedalījās un ir iekļuvuši uzvarētāju vidū, kuri piedalīsies fotosesijā pie profesionālas fotogrāfes un tiks uzaicināti uz īpašu sarīkojumu Zviedrijas vēstniecībā.

Šīs fotogrāfijas tētiem kopā ar bērniem, kļūs par daļu no izstādes.

Izstādes atklāšana notiks 9. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Interesanti!