Konkursa rīkotāji sveic Inu Skrimu!

Piektdien 21. janvārī konkursa bibliotēku erudīcijas konkursa ”Meklē un atrodi datu bāzē Letonika.lv” rīkotāji apmeklēja Vectilžas pagasta bibliotēku, lai klātienē godinātu konkursā par aktīvāko atzīto republikas bibliotēku un bibliotēkas vadītāju Inu Skrimu.

Balvu novadā viesojās SIA  „Tilde” interneta bibliotēkas letonika.lv projekta vadītāja Anita Vasiļjeva, SIA „Tilde” interneta bibliotēkas letonika.lv multivides satura redaktore Baiba Altena un Valsts aģentūras „Kultūras informācijas sistēmas” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilma Elsberga.

Viešņas iepazina Vectilžas un Tilžas pagastu bibliotēku darbu, komunicēja ar vietējiem mēdijiem un sabiedrisko attiecību speciālistiem.

Attēlā: Inna Skrima ar apliecinājuma dokumentu bezmaksas braucienam uz Briseli šī gada pavasarī.