Nesbē, Jū.  Makbets

Autors veiksmīgi ieplūdina Šekspīra traģēdijas mītiskos elementus savā jaunajā narkotiku kara pārņemtajā spriedzes romānā, kā rezultātā tapis pārsteidzoši oriģināls darbs, kam piemīt gan Šekspīra mākslai raksturīgais pārlaicīgums, gan skandināvu "noir" žanra elastība pakļauties Jū Nesbē iecerei. Makbets kā specvienības komandieris. Viņa sieva kā izbijusi prostitūta. Trīs raganas kā narkodīleres. Šekspīra visbaisākajai lugai jaunu veidolu piešķīris skandināvu "noir" karalis.

Jū Nesbē ir viens no slavenākajiem kriminālromānu rakstniekiem pasaulē. Viņa sarakstītie darbi ir publicēti 50 valodās un pasaulē pārdoti vairāk nekā 40 miljoni eksemplāru. Informācija par autoru: jonesbo.com

No angļu valodas tulkojusi Silvija Brice.

Jū Nesbē izdodas palikt uzticīgam oriģinālajai Šekspīra lugai, reizē neatstājot novārtā savas rakstnieka intereses: drūma vide, lojalitāte (vai tās trūkums) blēžu vidū, attapīga izglābšanās bezizejas situācijās un saikne starp policistiem un noziedzniekiem, kuriem tie dzen pēdas.
The Washington Post

Ārkārtīgi aizraujošs un brīnišķīgi baigs romāns... Jū Nesbē ir paveicis visgrūtāko no literāriem varoņdarbiem: uzspiedis savu neatdarināmo zīmogu vienai no slavenākajām Šekspīra lugām.
Daily Express

Autors ar drošu vēzienu ieplūdina Šekspīra traģēdijas mītiskos elementus savā jaunajā narkotiku kara pārņemtajā spriedzes romānā. Kā rezultātā tapis pārsteidzoši oriģināls darbs, kam piemīt gan Šekspīra mākslai raksturīgais pārlaicīgums, gan skandināvu noir žanra elastība pakļauties Jū Nesbē iecerei.
Booklist

Makbets kā specvienības komandieris. Viņa sieva kā izbijusi prostitūta. Trīs raganas kā narkodīleres. Šekspīra visbaisākajai lugai jaunu veidolu piešķīris skandināvu noir karalis.
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00
Otrdiena 10.00-18.00
Trešdiena 10.00-18.00
Ceturtdiena 10.00-18.00
Piektdiena 10.00-18.00
Sestdiena 10.00-16.00
Svētdiena brīvdiena

Katra mēneša pēdējā
piektdiena- spodrības diena!

Esi drošs!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!