Bibliotekāri papildina zināšanas

Balvu Centrālajā bibliotēkā 20.novembrī bibliotēku darbiniekiem notika seminārs “Klienta emociju un rakstura atpazīšana”, Latvijas Valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā Latgales Kultūras programmas 2019 projektā Nr. LKP 2019/60 ”Darbs ar deinstitucionalizētām lietotāju grupām Balvu reģiona bibliotēkās”.

Balvu, Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu bibliotekāri nodarbībās ieguva zināšanas par klientu iedalījumu pēc uzvedības iezīmēm, sadarbības veidošanu ar klientiem, lietišķo saskarsmi jeb efektīvu klientu apkalpošanu t.sk. ar klientiem ar īpašām vajadzībām. Semināra vadītāja Anda Pēkšēna aicināja izzināt sevi - “Viss sākas ar “es”!”, paskatīties no sava redzes punkta, kas ir galvenie ieguvumi un ko mēs varam mainīt savā darbībā, lai sadarbība būtu vēl veiksmīgāka ar jebkuru klientu.
Nodarbību noslēgumā ikviens pateica dienas atziņu, ieguvumu. Bibliotekāri pēc dienas garās darbošanās devās prom smaidīgi, enerģiski uzlādēti un motivēti.