Es vides vidū

Balvu Centrālā bibliotēka realizē sabiedrības informēšanas projektu par Eiropas Savienības jautājumiem „Es vides vidū”.

Balvu Centrālās bibliotēka aicina uz projekta„Es vides vidū” noslēgumu un radošo darbnīcu darbu izstādes „Es pilsētas vidū” atklāšanu 10.februārī plkst. 15.00 Balvu Centrālās bibliotēkas zālē.

Projekta ietvaros notika daudzveidīgas aktivitātes ar mērķi - radīt Balvu, Gulbenes un Alūksnes rajonu pamatskolas skolēnu apzinātāku skatījumu par planētas apdraudējumu globālās sasilšanas dēļ un rīcībām to ierobežošanai, panākot attieksmes maiņu pret sevi un savu apkārtni.

Radošās darbnīcu dalībnieki, no ikdienā pieejamiem un vienkāršiem materiāliem, gatavoja interesantas un skaistas lietas – apsveikumus, ielūgumus, papīra un auduma ziedus, svečturīšus, telpu rotājumus. Izstāde ir projekta dalībnieku un bibliotēkas jaunāko apmeklētāju dāvana savai pilsētai - Balviem dzimšanas dienā.

Aicinām ciemos!

Pasākumu finansē Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, kas ar 2010. gada 1. janvāri koordinē Eiropas Savienības informācijas punktu darbību 32 Latvijas pilsētās.