Apbalvo „Prātnieka laureātus!

Šodien(01.03) Balvu centrālajā bibliotēkā un Tilžas pagasta bibliotēkā notika pirmo šā gada konkursa Prātnieks uzvarētāju apbalvošana.

Konkurss „Prātnieks” ko sadarbībā ar Balvu Centrālo bibliotēku organizē Ziemeļlatgales laikraksts „Vaduguns” turpinās jau astoto gadu.

Pēdējos četrus gadus jautājumi bija saistīti ar Eiropas Savienību. Šogad konkurss turpinās ar pilnu sparu, bet mainījusies tā koncepcija. Turpmāk konkursa jautājumi būs saistīti ar Balvu reģionu. Konkursa „Prātnieks” uzdevums ir veicināt interesi par Balvu reģiona vietu, personu, notikumu un vēstures izpēti. Visi jautājumi ir atrodami bibliotēkas Kultūrvēstures datubāzē, Novadpētniecības lasītavas materiālos, un internetā, bibliotēku fondos.

Katru mēnesi rūpīgi izvērtēsim konkursa dalībnieku iesūtītās atbildes un pareizo atbilžu uzvarētājs vai uzvarētāji kā balvu saņems vērtīgas grāmatas par Latgali.

1.martā tika apbalvoti pirmie 2011.gada konkursa „Prātnieks” uzvarētāji: Antoņina Naļivaiko,

Domeniks Svarinskis, Ulriks Pozņaks  Balvos, bet Alberts Slišāns, Olga Zelča, Alvīna Mičule Tilžā

Attēlos :

1.konkursa uzvarētāji Tilžā Alvīna Mičule, Olga Zelča un Alberts Slišāns kopā ar bibliotēkas vadītāju Ilzi Pugaču

2. konkursa uzvarētāji Balvos Ulriks Pozņaks, Antoņina Naļivaiko un Domeniks Svarinskis