Vajadzīgs ir viens nieks- grāmata un lasītprieks!" Bibliotēku nedēļa turpinās....

28. aprīlī, bibliotēku nedēļas ietvaros Balvu CB bērnu literatūras nodaļas lasītavu apmeklēja Balvu pamatskolas 2.d.klases skolēni, lai arī piedalītos spēlē,savukārt abonementa bērnu un rotaļu stūrītī BAlvu pirmsskolas izglītības iestāžu mazie audzēkņi iepazinās ar burtiņu gudrībām pēc grāmatas "Joka pēc alfabēts", kur iespējams arī katru burtiņu izdziedāt, bet vakarpusē bibliotēkas izstāžu zālē tika aicināti Bērnu žūrijas eksperti.Izrādās mūsu bibliotēkā paši čaklākie lasītāji -Bērnu žūrijas eksperti , kuri lasa, vērtē,prot  izteikt savu viedokli par grāmatām- ir 96!

Bērnu žūrijas eksperti varēja noskatīties ģimnāzijas dramatiskā kolektīva izrādīti "Putekļu princese", pārbaudīt savas zināšanas grāmatu gudrībās, un pats galvenais,uzzināt, kuras tad ir grāmatas- uzvarētājas un kuri ir čaklākie BAlvu bibliotēkas bērnu žurijas eksperti!

Mēs priecājamies, ka mums ir tik daudz čaklu bibliotēkas lasītāju un apmeklētāju!

Visi tiek gaidīti uz aktivitāšu  turpinājumu vakara pasākumā 29. aprīlī " Nesēdi tumsā-2!"

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00