Mēness teātris

"Mēness teātris" ir zinātniskās fantastikas romāns, ko varēs izbaudīt ne vien žanra cienītāji, bet ikviens lasītājs, kam patīk intelektuāli izaicinājumi. Romāna galvenie varoņi – aktieri milzīgā teātrī – ir būtnes bez savas identitātes,

Ūna un Selindžers

Latviešu lasītājiem labi pazīstamais franču rakstnieks Frederiks Beigbeders atkal pārsteidz lasītājus ar sev raksturīgo ironiju, stāstnieka talantu un gluži netipiski smeldzīgu un romantisku romānu.

Divas koka karotes un roze

“Kas ir mīlestība? Kāpēc tā ierodas gaidīta vai arī negaidīta un negribēta? Kāpēc tā sniedz bezgala lielu laimes izjūtu, bet citreiz – nepārvaramas milzu sāpes?” – tā sev visu mūžu ir vaicājis Dainas Avotiņas jaunā romāna galvenais varonis, cilvēks ar plašu un patiesu, bet nesadalāmu sirdi.

Lielākais brīnums

TOMASA GLAVINIČA LIELAIS ROMĀNS PAR MĪLESTĪBU.

Jonass uzaug sava labākā drauga Vernera mājās, pie viņa vectēva Piko, kura spēkos ir gandrīz viss un kurš māca zēniem dzīves gudrības. Vēlāk Jonass sāk klejot pa pasauli, taču nekur nerod mieru un negūst gandarījumu pat no vispārgalvīgākajām dēkām, līdz iepazīstas ar Mariju.

Sestā kupeja

Rakstniece un māksliniece Roza Liksoma (Rosa Liksom, dz. 1958) kopš 1985. gada rakstījusi un publicējusi stāstus, romānus, bērnu grāmatas, komiksus un lugas. Par stāstu “Sestā kupeja” autore 2011. gadā saņēmusi Somijas prestižāko literāro balvu “Finlandia”.

Janvāra barikādes

2016.gada janvārī aprit 25 gadi kopš 1991.gada barikāžu dienām, kad neatkarības atbalstītāji no 13. līdz 27.janvārim bija gatavi aizstāvēt savu brīvību pret iespējamām militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem.

Jūs nekad viņu nenogalināsiet

Žurnālists, raidījumu vadītājs un vairāku grāmatu autors Armands Puče sarakstījis vēsturisku detektīvu par latviešu izgudrotāju, lidotāju un lidmašīnu konstruktoru Herbertu Cukuru (1900-1965), kam devis nosaukumu "Jūs nekad viņu nenogalināsiet".

Sanders, Vitālijs, 1930-.  Kopoti raksti

2015.gada nogalē iznāca bijušā laikraksta "Vaduguns" redaktora Vitālija Sandera Kopoti raksti 3 sējumos. Tie apkopo visus iepriekš iznākušos darbus:

Kā būt parīzietei vienmēr un visur

Parīziete ir kas vairāk par Parīzes iedzīvotāju. Ikviena sieviete var būt parīziete, ja vien viņai piemīt tās īpašais šarms. Šajā grāmatā četras īstas parīzietes un bohēmistes – rakstniece Anne Beresta, modele Karolīna Demegrē, filmu producente Sofija Masa un scenāriste Odrija Divāna –

MANI BĒRNĪBAS DRAUGI – VINNIJS PŪKS UN…. PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Trešdiena, 11 janvāris 2012 12:05

Vinnija Pūka tēlu izdomāja angļu rakstnieks Alans Aleksandrs Milns, kad vēroja, kā viņa dēls Kristofers Robins spēlējas ar savām rotaļlietām. Par godu Londonas zooloģiskajā dārzā dzīvojošam lācim Vinipegam, saīsinot šo vārdu, radās Vinnijs. Kā atzīst pats autors: „Es neko neizdomāju, man atlika tikai pierakstīt” un tā 1926. gadā A.A. Milns publicēja grāmatu "Vinnijs Pūks".

Latviski tās ir apkopotas un vairākkārt izdotas vienā grāmatā "Vinnijs Pūks un viņa draugi".
Jau 86 gadus Vinnijs Pūks iepriecina gan lielus, gan mazus lasītājus.

10. janvāra rītā BCB bērnu literatūras nodaļā ar Vinniju Pūku satikās PII Pīlādzītis bērni.
Viņi apskatīja un pētīja grāmatas, žurnālus par Vinniju Pūku. Klausījās audiogrāmatu, rotaļājās.
Arī tu vari paklausīties un dziedāt līdzi ja gribi
dziesmiņu par Vinniju Pūku

vai

paskatīties multenītes

vai arī

lasīt grāmatas --tās tu atradīsi mūsu bibliotēkā.

 

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00
Otrdiena 10.00-18.00
Trešdiena 10.00-18.00
Ceturtdiena 10.00-18.00
Piektdiena 10.00-18.00
Sestdiena 10.00-16.00
Svētdiena brīvdiena

Katra mēneša pēdējā
piektdiena- spodrības diena!

Interesanti!

 

 

 

 

 

Izmēģini kataloga mobilo versiju!

Spēles