Ziemas koks

Neviens nepazīst Grētu Garbo tik labi kā Vendela Berga - meitene, kas kļuvusi par 20. gadsimta sākuma ekrāna zvaigznes pavadoni un privātsekretāri Holivudā. Vendela sargā Grētu no uzmanības, palīdz viņai parakstīt kontraktus un noguldīt naudu. Viņas abas dzīvo, strādā un ceļo - kopā ar Grētas mīļākajiem vai divatā. Ir trīsdesmitie gadi, Grētas Garbo slavas uzplaukums.

Atbildi zina tikai laiks

Kliftonu ģimenes sāga - ir visambiciozākais izcilā Lielbritānijas rakstnieka Džefrija Ārčera romāns. Šajā grāmatā, kura aizsākas 1919. gada Bristoles nomalē, lāsītājs dodas dramatiskā, negaidītu un galvu reibinošu pavērsienu pilnā piedzīvojumā pa Kliftonu dzimtas ceļu. Pat aizverot pēdējo lappusi, rodas nepārvarama vēlme šo ceļojumu turpināt...

Izcirtumā dzērve kliedz

Romāns par jauniešiem, kuri gatavojas beigt 12 klasi. Sižetā atspoguļota draudzība, mīlestība, nodevība, piedošana, kā arī attiecības starp paralēlklasēm. Vāka dizains, makets - Ērika Tomsone.

Sievietes meklēšana

Kārļa Ieviņa romāns stāsta par divu draugu ceļojumiem pa Eiropu (lielākoties Itāliju), viņu raksturiem, morāli un piedzīvojumiem. Viens ir „bālais zēns” – romantiķis un ideālists, kurš skata mākslas un senās kultūras jaukumus itin kā autora acīm, otrs - lietpratīgs un cinisks dzīves baudītājs un sieviešu mednieks, kurš ņem visu, ko var dabūt, un samaitā to, kam pieskāries.

Slepkavas bez sejas

Tālruņa zvans Īstades policijā tika reģistrēts piecos un trīspadsmit minūtēs. To pieņēma pārguris policists, kura maiņa bija gandrīz bez pārtraukuma ilgusi kopš gadu mijas. Stostīgā balss klausulē viņam iesākumā lika noprast, ka runātājs ir tikai kāds prātiņu izkūkojis vecs cilvēks. Tomēr kaut kas piesaistīja uzmanību, un viņš sāka uzdot jautājumus.

Meitene, kas iemācīja man smieties

New York Times bestselleru autores Džūdas Devero kontā ir 38 romāni, pārdoti vairāk nekā 60 miljonos eksemplāru. Lasot pikantas mīlestības, dzirkstoša dzīvīguma pilnu smalki savītu stāstu ar neprognozējamām beigām, laika izjūta pazūd. Slavena un nepārspēta savā žanrā, autore arvien valdzina lasītājus visā pasaulē.

Ar mīlestību nepietiek

Laikmeta romāns, kura aktualitāti novērtēs lasītājas vairākās paaudzēs. Autorei izdodas smalki un neuzkrītoši iedēstīt lasītāja apziņā domas, kuras turpina dzīvot vēl ilgi pēc grāmatas aizvēršanas.

Londonas meitene Eloīze Hemiltone nespēj iztēloties savu dzīvi citur, kā vien lielpilsētā.

Laika atkārtojums

Dzintars Tilaks uzrakstījis fantastikai pietuvinātus stāstus, kas varētu norisināties, ja esošajā realitātē mēs pieļautu paralēli eksistējošas laika un telpas dimensijas, arī citu skatījumu uz notikumu kopsakarībām. Stāsta "Duļķis" sižets vijas ap galvenā varoņa Inta pārdzīvojumiem, attopoties pēc samaņas zaudēšanas

Ziedu lietū

Kevins Greindžs, amerikāņu rakstnieks un žurnālists, sasniedzis 33 gadu vecumu un nonācis dzīves krustcelēs, nolemj doties uz Butānu, lai kopā ar astoņiem citiem pārgalvjiem veiktu pārgājienu pa Sniega cilvēka taku, kas tiek uzskatīta par ekstrēmāko augstkalnu maršrutu Himalajos.

Slepkavība kā smalkā māksla

Aizraujošs vēsturiskais spriedzes romāns "Slepkavība kā smalkā māksla" gāzes laternu apgaismotajā Dikensa laikmeta Londonā kļūst par kaujaslauku, kurā cīnās literārā zvaigzne un vājprātīgs slepkava. Retklifas lielceļa slepkavības 1811. gadā satricināja 19. gadsimta sākuma Angliju. Vainīgais tā arī netika atrasts, un tas raisīja masu paniku visā Londonā.

Veselības enciklopēdija : esi vesels visu gadu

Organisma terapija ar ārstniecības augiem. Aprūpes mērķis - labsajūta. "Savu automašīnu mēs regulāri nogādājam apkopes centrā, ik pavasari dzīvoklī veicam ģenerāltīrīšanu, un tieši tāpat mums jārūpējas par savas "iekštelpas" sakopšanu.

Vēlēšanās, kas piepildās

Vēlēšanās piepildās. Katru dienu, katru minūti, katru sekundi. Mēs pastāvīgi kaut ko vēlamies. Apzināti un neapzināti. Vai mēs tam ticam vai ne, Mēs vēlamies par tad, Kad to nemaz negribam. Ko jūs vēlaties?

Azenkūras līgava

Viņas skaistums izraisīja karu. Viņas drosme savaldzināja karali. Viņas kaisle aizsāka Tjūdoru dinastiju. Aizraujošs, episks vēstījums par karalieni, kas iedibināja Tjūdoru dinastiju. Lieliski piemērots Filipas Gregorijas talanta cienītājiem. Kad Mjetas jaundzimušais bērns iet bojā, viņa kļūst par zīdītāju neprāta pārņemtā karaļa Šarla Sestā galmā.

Santa Biblia

"Santa Biblia jeb "Svētgrāmata" pirmajā mirklī izliekas par sirreālu, spilgtu detaļu pilnu un poētisku, atsaucēm piesātinātu fantastisku trilleri, kur svarīga loma runājošai brezenta mugursomai, bērnam, kurš nedrīkst piedzimt, un laiktelpas virāžām. Bet tikpat labi tas ir arī stāsts par "soledadiešiem" jeb "vienpatniekiem" ("viens joprojām ir katrs no mums")

MANI BĒRNĪBAS DRAUGI – VINNIJS PŪKS UN…. PDF Drukāt E-pasts
Autors Redaktors   
Trešdiena, 11 janvāris 2012 12:05

Vinnija Pūka tēlu izdomāja angļu rakstnieks Alans Aleksandrs Milns, kad vēroja, kā viņa dēls Kristofers Robins spēlējas ar savām rotaļlietām. Par godu Londonas zooloģiskajā dārzā dzīvojošam lācim Vinipegam, saīsinot šo vārdu, radās Vinnijs. Kā atzīst pats autors: „Es neko neizdomāju, man atlika tikai pierakstīt” un tā 1926. gadā A.A. Milns publicēja grāmatu "Vinnijs Pūks".

Latviski tās ir apkopotas un vairākkārt izdotas vienā grāmatā "Vinnijs Pūks un viņa draugi".
Jau 86 gadus Vinnijs Pūks iepriecina gan lielus, gan mazus lasītājus.

10. janvāra rītā BCB bērnu literatūras nodaļā ar Vinniju Pūku satikās PII Pīlādzītis bērni.
Viņi apskatīja un pētīja grāmatas, žurnālus par Vinniju Pūku. Klausījās audiogrāmatu, rotaļājās.
Arī tu vari paklausīties un dziedāt līdzi ja gribi
dziesmiņu par Vinniju Pūku

vai

paskatīties multenītes

vai arī

lasīt grāmatas --tās tu atradīsi mūsu bibliotēkā.

 

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00
Otrdiena 10.00-18.00
Trešdiena 10.00-18.00
Ceturtdiena 10.00-18.00
Piektdiena 10.00-18.00
Sestdiena 10.00-16.00
Svētdiena brīvdiena

Katra mēneša pēdējā
piektdiena- spodrības diena!

Interesanti!

 

 

 

 

 

Izmēģini kataloga mobilo versiju!

Spēles