Erudīcijas konkursa „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!” finālā tiek nosaukta aktīvākā bibliotekāre– Balvu novada Vectilžas pagasta bibliotēkas vadītāja Ina SKRIMA

Pirmdien, 13.decembrī radio SWH studijā tiešajā ēterā norisinājās erudīcijas konkursa „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!” fināls ,kurā sacentās četri prasmīgākie informācijas meklētāji datu bāzē letonika.lv no visām Latvijas bibliotēkām. Galveno balvu – apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē – fināla izspēlē izcīnīja Valkas novada Centrālās bibliotēkas bibliotekāre Aija RUDĪTE un Aizkraukles pilsētas bibliotēkas lasītāja Inga ZIEDIŅA.

Radio SWH studijā nosaukta arī konkursā aktīvākā bibliotēka – Balvu novada Vectilžas pagasta bibliotēka ,

no kuras konkursā piedalījās procentuāli lielākais dalībnieku skaits, un kuras vadītāja Ina SKRIMA arī balvā saņēma ceļazīmi braucienam uz Eiroparlamentu Briselē.

Konkursu Latvijas bibliotēkās ik gadu rīko sabiedrība „Tilde” un valsts aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas”, šoreiz kopā ar portālu www.ParSportu.lv un sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri. Konkurss „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!” norisinājās no 15. novembra līdz 6.decembrim, un tajā kopskaitā piedalījās 1354 dalībnieki no 344 bibliotēkām visā Latvijā.

Esi drošs!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!