Pasaku stunda „ Pasaku omītei M. Stārastei—100”

Šodien PII Sienāzītis 5-gadīgie audzēkņi bibliotēkā iepazina M. Stārastes daiļradi. Izrādās, ka bērni daudzus grāmatu varoņus zināja un varēja pastāstīt par to piedzīvojumiem. Visi uzmanīgi klausījās septiņu Pintiķu piedzīvojumus, bet, lai izkustētos bija jāvingro kopā ar Stārastes grāmatu varoņiem Mārīti, Magoni, Baraviku un citiem. Pasaku stundas noslēgumā darbiņš bija arī acīm – multenīte” Tracis”, jo šo dzejoli ilustrējusi arī Margarita Stāraste. Sniegbaltīte no Ziemas pasakas bija izcepusi piparkūkas, lai bērni varētu iestiprināties atpakaļceļam uz bērnudārzu.
Audzinātājas secinājums: esam izauguši, jo ciemojoties bibliotēkā pagājušogad, reti kurš pētīja grāmatas, lielāka interese bija par rotaļlietām, šogad interesē vairāk grāmatas.

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00