Ceļojošā Muminu izstāde Balvos

Balvu centrālajā bibliotēkā visu marta mēnesi būs skatāma ceļojošā Muminu izstāde .
Tollīšu muminu izstādi ir veidojis Somijas institūts Igaunijā sadarbībā ar partneriem:
Trollīšu Muminu autortiesību turētāju Moomin Characters, izdevniecību grāmatām zviedru valodā Schilds &Soderstrom, kā arī trollīšu Muminu žurnāla izdevēju izdevniecību Egmont. Izstādes starpnieks Latvijā ir Somijas vēstniecība Rīgā.
Somijas institūts Igaunijā darbojas, lai iepazīstinātu Baltijas valstis ar somu kultūru. Trollīši Mumini palīdz pasaulei iepazīties ar somu kultūru.

Šī izstāde ceļo jau no 1994. gada un ir kļuvusi par iecienītāko un populārāko un ilglaicīgāko ceļojošo izstādi , pateicoties bērniem un viņu vecākiem, kuri mīl Muminus.
Nāc un iepazīsti trollīšus Muminus grāmatās, žurnālos, spēlēs - pie mums Balvu centrālajā bibliotēkā!

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00