Aktivitātes bibliotēkā maija mēnesī

Tuvojas noslēgumam mācību gads….Bērniem būs garās vasaras brīvdienas. Arī bibliotēka būs vieta, kur varēs pavadīt savu brīvo laiku. Tādēļ maija mēnesī mazo 1.klašu skolēni tika aicināti uz „Sarunām par grāmatām”, lai uzzinātu, kādas interesantas grāmatas viņus gaida bibliotēkā; 2. klašu skolēni iepazinās ar viņu vecumam piemērotiem periodiskajiem izdevumiem un tika iesaistīti informācijas meklēšanā, bet 3.klašu skolēniem tika piedāvāta aktuāla tēma „Drošība internetā”.
Savukārt Rugāju vidusskolas 1.-4. klašu skolēni savas ekskursijas laikā izteica vēlmi iepazīties ar bibliotēku, kur vajadzēja ne tikai skatīties, bet arī darboties: spēlēt spēles, likt puzles, mēģināt salikt žurnālu nosaukumus, arī piedalīties kopējā pasakas lasīšanā.
Tūlīt tūlīt sāks darboties arī Bērnu žūrija 2014!
Nāc uz bibliotēku un izvēlies, ko vēlies!

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00