SEB bankas dāvinājums mazajiem lasītājiem Balvu centrālajā bibliotēkā

“ Kas visu izteic bez mēles?
Man saka: tā grāmata….”

1. decembra rīts Balvu CB sākās ar JAUNO GRĀMATU iepazīšanas stundu bērnu literatūras nodaļā. Pateicoties SEB bankas atbalstam mazajiem apmeklētājiem ir pieejamas jauna 48 grāmatas: lasāmas, klausāmas, runājošas, pētāmas, kā arī 9 DVD filmas. Pirmie iepazīties ar jaunumiem bibliotēkā bija atnākuši mazie pirmsskolnieki no PII “Pīlādzītis”, kuri ir arī ļoti čakli mūsu bibliotēkas pakalpojumu izmantotāji un ir iesaistījušies lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija”. Bērni zināja, ka, lai varētu sarunāties ar grāmatu, ir jāzina burtiņi. No burtiņiem veidojot zilbītes, vārdiņus sanāk stāsti, dzejoļi un pasakas. Daudzi no viņiem arī pazīst burtiņus! Ir grāmatas, kuras var lasīt kopā ar vecākiem un pētāmas grāmatas, kuras palīdz iepazīties ar mežu, dzīvniekiem un citām interesantām lietām.
Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā tiek gaidīti arī citi pirmsskolnieki kopā ar saviem vecākiem, lai izvēlētos sev interesantāko grāmatu.
Jauno grāmatu sarakstu var aplūkot šeit.

Darba laiki

Pirmdiena 10.00-18.00