Lasīšana programmā “Bērnu- Jauniešu- Vecāku žūrija-2014” beigusies.

Lasītāji tiekas noslēguma pasākumos Balvu Centrālajā bibliotēkā.

Grāmata – bibliotēka – lasīšana- vērtēšana- lietas, kas astoņu mēnešu garumā no 2014. gada jūnija līdz 2015. gada janvāra beigām saistīja 174 žūrijas ekspertus , tai skaitā 23 pieaugušos Balvu Centrālajā bibliotēkā

Līdzko grāmatas bija veiksmīgi izlasītas, anketas aizpildītas Balvu centrālajā bibliotēkā ik pa laikam februārī un martā notika “mazie lasīšanas svētki”, kuri pulcēja lasīšanas ekspertus pa vecuma grupām.

Vecāku žūrijas eksperti jau 5. februārī tikās ar Dženiju Berķi pateicības stundā “Šķirot lapas, lūkojos sevī…”, kur skanēja dzejoļi, dziesmas, risinājās sarunas par grāmatām, lasīšanu

19. februārī , 3. un 11. martā pirmskolas vecuma bērni no pirmsskolas izglītības iestādēm “Sienāzītis” un “Pīlādzītis ” arī uzzināja grāmatas uzvarētājas, iepazinās ar jaunajiem Runča Punča piedzīvojumiem , iesaistījās rotaļās, dziedāja dziesmas, lika puzles un pētīja grāmatas.

19. februārī jauniešu žūrijas ekspertus 15+ gaidīja tikšanās ar skaistumkopšanas eksperti Intu Ozolu, kura pastāstīja interesantas un noderīgas lietas.

26. februārī notika jauniešu žūrijas ekspertu 11+ tikšanās bibliotēkā, kur raisījās sarunas un spēles par grāmatām, lasīšanu

26. martā grupas 9+ lasīšanas eksperti bez sarunām un rotaļām varēja arī noskatīties teātri “Kā rūķi uzveic nelabo”, ko rādīja Balvu Valsts Ģimnāzijas dramatiskais kolektīvs “Pipariņš”,

Visi bērni saņēma pateicības par lasīšanu .Vislielākais PALDIES, šoreiz jāsaka SIA TOODE Balvu filiālei, personīgi Marutai Jeromānei, kura arī bērniem sarūpēja dāvaniņas.

Mazie un lielie lasītāji ar nepacietību gaida jau nākamo „Bērnu un jauniešu žūriju – 2015”, lai varētu iepazīt un vērtēt atkal jaunas grāmatas ar interesantiem piedzīvojumiem un notikumiem.

Lasītāju pulkā mūsu bibliotēkā tiec gaidīts arī Tu- vienalga vai Tev ir 5 vai 55!

Interesanti!