Aktualitātes

Balvu Centrālajā bibliotēkā iespējas uzdod jautājumus par Swedbankas internetbanku

Autors Redaktors Piektdiena, 08 marts 2019 13:40

 

Labas ziņas!

Autors Redaktors Pirmdiena, 04 marts 2019 14:47

Balvu Centrālā bibliotēka guvusi apstiprinājumu Valsts Kultūrkapitāla fonda projektu konkursā. Saņemts finansējums 2 projektu īstenošanai 1 260 EUR apmērā.

Projekta “Eksperti satiek rakstniekus” ietvaros Balvos viesosies grāmatu autori Rūta Briede, Mārtiņš Zutis, Vita Štelmahere.

Īstenojot projektu “Ciema krustu (krucifiksu) dokumentēšana Ziemeļlatgalē”, direktore Ruta Cibule apciemos un fotografēs krucifiksus, fiksējot kā tie mainījušies 10 gadu laikā.

Grāmata ir tev ļoti tuvu. Tavā kabatā!

Autors Redaktors Otrdiena, 19 februāris 2019 16:52

Recepte e-grāmatu lasīšanai:

 

Svinam Pilsētas dzimšanas dienu!

Autors Redaktors Trešdiena, 13 februāris 2019 17:55

Balvu mākslas skolas pedagogu kolektīvs priecēs ar ikkgadēju izstādi Balvu Centrālajā bibliotēkā

 

Aicinām uz izstādes atklāšanu!

Aicinām piedalīties „Tētis Latvijā” fotokonkursā!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 janvāris 2019 10:48 Autors Redaktors Ceturtdiena, 31 janvāris 2019 10:44

Vai arī Tu esi tāds tēvs, kas daudz laika pavada kopā ar bērniem? Vai Tu mēdz reizēm aizdomāties par savu lomu ģimenē un to, kā veidojas attiecības ar bērniem?
Zviedrijas vēstniecība izsludina atklātu uzaicinājumu tēviem Latvijā un ielūdz papildināt ar savām fotogrāfijām drīzumā plānotās fotoizstādes „Tētis Zviedrijā” un „Tētis Latvijā”.
„Tētis Zviedrijā” ir zviedru fotomākslinieka Johana Bēvmana (Johan Bävman) veidota izstāde, kas tiecas izpētīt un izskaidrot, kāpēc Zviedrijā tēvi izvēlas palikt mājās, lai aprūpētu bērnus, un ko šī pieredze devusi tiem tēviem, kas šādu iespēju izmantojuši. Izstāde jau demonstrēta vairāk kā 50 pasaules valstīs. Tagad ar prieku vedam to arī uz Latviju un aicinām tēvus no visas Latvijas iesūtīt savus fotomirkļus topošajai paralēlajai izstādei „Tētis Latvijā”.

Lai piedalītos:
- Uzņem (vai atrodi nesen uzņemtu) fotogrāfiju, kur tu esi redzams kopā ar savu bērnu vai bērniem, vai kur kāds cits tētis Latvijā redzams kopā ar savu bērnu/bērniem
- Uzraksti īsu aprakstiņu/moto par to, kā Tu raugies uz savu tēva lomu ģimenē
- Iesūti fotogrāfiju (vienu foto) ar aprakstu Zviedrijas vēstniecībai pa elektronisko pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz š.g. 3. februārim
- Konkursā tiks atlasītas kopumā 15 fotogrāfijas
- Fotogfrāfe Anda Krauze tad tiksies ar uzvarētājiem un uzņems profesionālas fotogrāfijas ar tēviem kopā ar bērniem, kas kļūs par daļu no izstādes.

Fotokonkursā aicināts piedalīties ikviens tētis Latvijā!

Fotoizstāde „Tētis Latvijā” tiks demonstrēta paralēli ar izstādi „Tētis Zviedrijā” aprīļa mēnesī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pēc tam izstāde ceļos uz vēl vairākām pilsētām Latvijā. Dalībniekus ielūgsim piedalīties izstādes atklāšanā un plānojam arī uzaicināt uz īpašu sarīkojumu Zviedrijas vēstniecībā.

Fotoizstādes „Tētis Zviedrijā” un „Tētis Latvijā” ir kopdarbs, kas top sadarbībā starp Zviedru institūtu (SI), Zviedrijas vēstniecību Latvijā, Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

 

4 lapa no 102

«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

Izmēģini kataloga mobilo versiju!