Aktualitātes

PĀRSTEIGUMS PIRMS LĪGO SVĒTKIEM !

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 jūnijs 2011 15:12 Autors Redaktors Trešdiena, 22 jūnijs 2011 15:08

22.jūnija pēcpusdienā pirmssvētku noskaņu bibliotēkā papildināja arī kāds jauks notikums: bibliotēku apmeklēja mums visiem labi pazīstamais balvēnietis, dzejnieks Aleksandrs Aleksejevs, ar sagatavotu pārsteigumu tieši jaunākajiem bibliotēkas apmeklētājiem.: dzejoļu krājumu bērniem, kurā lasāmi 100 dažādi dzejolīši.

 

Novada dome lemj par bibliotēkas paplašināšanu

Autors Redaktors Otrdiena, 21 jūnijs 2011 10:35

Novada dome ,analizējot centrālās bibliotēkas sniegto pakalpojumu klāstu un lietotāju plūsmas pieaugumu vairāku gadu amplitūdā, ka arī atzīmējot bibliotēkas telpu nepiemērotību tās funkciju veikšanai, lēma atbalstīt projekta „Balvu Centrālās bibliotēkas paplašināšana sabiedrisko un e- pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanai” sagatavošanu.
Novada dome piešķīra arī pirmo finansējumu skiču projekta un tehniski ekonomiskā pamatojuma sagatavošanai.
 

„Es mīlu tavu foto”

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 19 jūnijs 2011 20:03 Autors Redaktors Svētdiena, 19 jūnijs 2011 19:49

Konkurss par skaistāko bibliotēkas bildi

Pašvaldību publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls” sadarbībā ar FotoAkadēmiju, lielāko privāto fotoskolu Baltijā, izsludina fotogrāfiju konkursu jauniešiem, kuri:

  • nevar iedomāties savu dzīvi bez bibliotēkas,
  • lepojas ar savu bibliotēku un ir savas pilsētas vai pagasta patrioti,
  • mīl fotografēt un ir gatavi pieņemt izaicinājumu uzņem savas bibliotēkas foto un piedalīties konkursā par kādu no balvām sev vai savai bibliotēkai!
 

Krāsojamo grāmatiņu atvēršanas svētki

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 20 jūnijs 2011 09:58 Autors Redaktors Piektdiena, 17 jūnijs 2011 11:05

Kad izdzisis būs Jāņu ugunskurs un izdziedātas Līgo dziesmas, Balvu centrālā bibliotēkā atnāks Pēterdiena ar Krāsojamo grāmatiņu „Braucamrīki” un „Dzīvās radībiņas” atvēršanas svētkiem.

Priecāsimies par grāmatiņām kopā ar jauno mākslinieku Deivi Putniņu un viņa māmiņu Anitu Putniņu.

Balvu centrālajai bibliotēkai apstiprina projektus

Autors Redaktors Piektdiena, 10 jūnijs 2011 13:11

Ar gandarījuma sajūtu bibliotēkas darbinieki var sagaidīt vasaras atvaļinājumus un atpūtu. Ieguldītais darbs ir novērtēts – realizēšanai apstitprināti trīs projekti.

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projekts „Ziemeļlatgales kultūrvēsturiskā mantojuma pieejamības nodrošināšana, izmantojot laikmetīgo tehnoloģiju iespējas”.Šī projekta ietvaros tiks uzlabota bibliotēkas vide un pakalpojumi - Novadpētniecības lasītava iegūs jaunas mēbeles un datortehniku, rosinot ikvienu iepazīt un izzināt savu kultūrvēsturisko mantojumu.

 

91 lapa no 102

«SākumsIepriekšējā919293949596979899100NākamāBeigas»

Izmēģini kataloga mobilo versiju!