Aktuāli

„Nāc, nākdama, Vasariņa…”

Autors Redaktors Sestdiena, 04 jūnijs 2011 09:24

Vasarassvētku un Līgo svētku apsveikuma atklātnīšu izstādīte (20.gadsimta 20.-40.gadi) no Jura Pušpura privātkolekcijas Balvu CB bērnu un jauniešu lasītavā gaida ikvienu interesentu!
Ienāc un apskaties arī Tu!

 

Pirmklasnieki apmeklē bibliotēku

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 25 maijs 2011 12:26 Autors Redaktors Trešdiena, 25 maijs 2011 12:21

Maija beigās Balvu CB bērnu literatūras nodaļu apmeklēja visi  Balvu  pamatskolas 1.klašu kolektīvi, apmēram 70, un viņu audzinātājas. Mazie apmeklētāji skolā jau ir apguvuši lasītprasmi un ir gatavi kļūt arī par mūsu bibliotēkas lasītājiem.

Skolēni uzzināja, kas jādara, lai kļūtu par mūsu bibliotēkas lasītāju, apmeklētāju, kas ir tas, ko bibliotēkā piedāvā tieši viņu vecumam: izņemt grāmatas, žurnālus uz mājām, pavadīt brīvo laiku spēļu stūrītī vai lasītavā, izmantot internetu, piedalīties bibliotēkas organizētajos pasākumos un visās citās aktivitātēs; kā arī paši varēja ņemt dalību spēlēs un krustvārdu mīklu minēšanā, ko piedāvāja bibliotēkas darbinieces.

Pēc šī skolēnu apmeklējuma gaidām daudz jaunu lasītāju bibliotēkā!

 

Vajadzīgs ir viens nieks- grāmata un lasītprieks!" Bibliotēku nedēļa turpinās....

Autors Redaktors Piektdiena, 29 aprīlis 2011 09:20

28. aprīlī, bibliotēku nedēļas ietvaros Balvu CB bērnu literatūras nodaļas lasītavu apmeklēja Balvu pamatskolas 2.d.klases skolēni, lai arī piedalītos spēlē,savukārt abonementa bērnu un rotaļu stūrītī BAlvu pirmsskolas izglītības iestāžu mazie audzēkņi iepazinās ar burtiņu gudrībām pēc grāmatas "Joka pēc alfabēts", kur iespējams arī katru burtiņu izdziedāt, bet vakarpusē bibliotēkas izstāžu zālē tika aicināti Bērnu žūrijas eksperti.Izrādās mūsu bibliotēkā paši čaklākie lasītāji -Bērnu žūrijas eksperti , kuri lasa, vērtē,prot  izteikt savu viedokli par grāmatām- ir 96!

 

Sākusies Bibliotēku nedēļa

Autors Redaktors Otrdiena, 26 aprīlis 2011 14:22

Balvu centrālajā bibliotēkā bibliotēku nedēļa sākās ar Lieldienu spēli , ko bērnu literatūras nodaļas darbinieki piedāvāja saviem mazajiem 2. klašu apmeklētājiem. Pirmie, izspēlēt spēli, lai pārbaudītu savas zināšanas, paminētu mīklas, sacenstos tautasdziesmu un puzļu likšanā, kā arī skaistāk un skaļāk izlasītu ticējumus par Lieldienām , bija atnākuši Balvu pamatskolas 2.b un 2.c klases skolēni un un viņu skolotājas Ingrīda un Janīna.

 

Briežuciema bibliotēkas čaklākie lasītāji ciemojas Balvu centrālajā bibliotēkā

Autors Redaktors Trešdiena, 20 aprīlis 2011 15:24

20.aprīlī Briežuciema bibliotēkas vadītāja Silvija kopā ar saviem čaklākajiem lasītājiem- Bērnu žūrijas ekspertiem, apmeklēja Balvu centrālo bibliotēku , iepazinās ar abonementu bērniem, kur paspēja gan izņemt grāmatas līdzņemšanai, gan uzspēlēt izzinošu spēli, paminēt mīklas un noskatīties multeni.

 

32 lapa no 36

«SākumsIepriekšējā313233343536NākamāBeigas»

Interesanti!

 

 

 

 

Esi drošs!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!