Aktuāli

Balvu Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā darbojas rūķi

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 decembris 2018 10:39 Autors Redaktors Pirmdiena, 17 decembris 2018 10:27

To, ka pavisam drīz būs Ziemassvētki, liecina aktīva rūķu rosīšanās Balvu CB bērnu literatūras nodaļā. 12. decembra darbīgajā trešdienā čaklākie mazie bibliotēkas apmeklētāji iejutās rūķu lomā un centās izzināt visu par Ziemassvētkiem: kas ir Ziemassvētki, kas ir Ziemassvētku simbols, himna, lasīja kopā ticējumus, kas saistās ar Ziemassvētkiem un centās atminēt mīklas, jo to drīkst darīt tikai līdz Ziemassvētkiem, citādāk mēle var izstiepties gara jo gara, tā ir teikts kādā latviešu tautas ticējumā. Kad bija pārbaudītas un nostiprinātas zināšanas, visi rūķi aktīvi iesaistījās radošajā darbnīcā, kad saviem spēkiem mēģināja izgatavot eglīšu rotājumus no miltiem, sāls un ūdens. Un viņiem tas izdevās lieliski!

Ja arī Tu gribi kaut ko vairāk uzzināt par rūķiem, eglēm, Ziemassvētku ticējumiem, iemācīties kādu jaunu dzejoli, tad esi mīļi gaidīts bibliotēkā!

 

Lasītāko grāmatu TOP 10

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 28 novembris 2018 15:01 Autors Redaktors Trešdiena, 28 novembris 2018 11:51

Lasītāko grāmatu TOP 10
Balvu CB bērnu literatūras nodaļā


 

 

Jaunas filmas bērnu abonementā!

Autors Redaktors Ceturtdiena, 22 novembris 2018 11:30

 

Vīrieši, tēvi, lasītāji!

Autors Redaktors Sestdiena, 17 novembris 2018 10:13

 

“Mūsu mazā bibliotēka”

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 16 novembris 2018 08:53 Autors Redaktors Ceturtdiena, 15 novembris 2018 19:57

Balvu Centrālajā bibliotēkas paši mazākie apmeklētāji novembrī turpina darboties izdevniecības “Liels un mazs ”piedāvātajā lasīt veicināšanas projektā “Mūsu mazā bibliotēka”

Novembrī tika iepazīta otrā projekta grāmata- “Brīnumu gredzens” autors Peters Svetina, ilustrators Damjans Stepančičs, no slovēņu valodas tulkojusi Māra Gredzena . Grāmata stāsta par pasaulslavenu operdziedātāju Ļudmilu Krasinicu, kas ir ļoti vientuļa. Viņa cer, ka vientulību palīdzēs kliedēt “Brīnumu gredzens”, bet vēl nepaspējusi uzvilkt to pirkstā, tas nokrīt zemē un aizripo, lai palīdzētu Ļudmilai to noķert pievienojās gandrīz visa pilsēta. Tikai, kad gredzens nenoķerts iekrīt upē, Ļudmila, paskatoties apkārt saprot, ka viņa vairs nav vientuļa, jo tik daudz cilvēki ir centušies palīdzēt. Pēc stāsta izlasīšanas, pārrunāšanas un grāmatas ilustrāciju aplūkošanas bērni no stieplītēm un salmiņiem gatavoja krāsainas “draudzības aproces”, kuras pēc tam pasniedza draugam.

Nodarbības beigās bērni saprata, cik svarīgi, ja Tev blakus ir draugs!

 

6 lapa no 36

«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

Interesanti!

 

 

 

 

Esi drošs!

Izmēģini kataloga mobilo versiju!