Aktuāli

Brīvdienas bibliotēkā.

Autors Redaktors Ceturtdiena, 26 oktobris 2017 07:35

Skolēnu Rudens brīvdienas bibliotēkā.
Mēs gaidām arī Tevi!

 

Zanes Raičenokas-Raišenokas zīmējumu izstāde gaida mazos apmeklētājus!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 oktobris 2017 11:11 Autors Redaktors Ceturtdiena, 12 oktobris 2017 11:06

Balvu Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā ir 2 brīnišķīgas grāmatas bērniem, ko ilustrējusi māksliniece Zane Raičenoka-Raišenoka. Tās ir Kristīnes Neimanes pasaciņa “Ezītis, kam nebija kažociņa” un Evijas Gulbes dzejoļu grāmata “Ece-bece- ābece”. Šo grāmatu ilustrācijas ir skatāmas bibliotēkas izstāžu zālē. 12.oktobrī pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis“ 9. grupiņas bērni kopā ar skolotāju Ivetu jau iepazinās ar ezīša priekiem un bēdām, atpazina burtiņus un sameklēja atbilstošos grāmatu fragmentus uz sienas redzamajā izstādē, sacentās puzļu likšanā un pierādīja, ka ir čakli burtu pazinēji un pužļu licēji!

Izstāde bibliotēkā būs skatāma līdz 8. novembrim, tādēļ visi interesanti tiek gaidīti bibliotēkā iepazīties gan ar grāmatām, gan ilustrācijām!

Oktobris- rudens un tautasdziesmu mēnesis

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 11 oktobris 2017 15:02 Autors Redaktors Trešdiena, 11 oktobris 2017 14:53

Oktobris- latviešu folklorista- Dainu tēva Krišjāņa Barona dzimšanas mēnesis, kad skolās un bibliotēkās vairāk kā parasti mācamies, atkārtojam, skandējam, dziedam latviešu tautasdziesmas.

Arī šogad Balvu Centrālajā bibliotēkā uz informācijas stundu tiek aicināti jaunāko klašu skolēni, lai iepazītu Dainu tēva dzīves gājumu, viņa ieguldītā darba nozīmīgumu, ieskatītos , kā mācību darbā var palīdzēt datubāze www.dainuskapis.lv. Skolēni var ne tikai klausīties, bet arī aktīvi iesaistīties, atbildot uz jautājumiem, salikt pareizi tautasdziesmas un parādīt savu gatavību tautasdziesmu maratonam, kas notiks skolā.

 

Palīgā, visi Latvijas bērni!

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 10 oktobris 2017 10:39 Autors Redaktors Otrdiena, 10 oktobris 2017 10:08

Rakstniece Ruta Svaža un Apgāds Zvaigzne ABC aicina Jūs palīdzēt mazajiem lasītājiem piedalīties radošā piedzīvojumā un pašiem kļūt par rakstniekiem.

Konkursa apraksts.

Protams, būs arī jaukas balvas - mākslinieces Ilzes Dobeles darinātā lelle "Mazā Baiba" un autores Rutas Svažas jaunās grāmatas.

Vairāk informācijas varat izlasīt konkursa aprakstā.

Lai radošs gars un iedvesma!

Balvu Centrālās bibliotēkas čaklākie lasītāji dodas ekskursijā uz kaimiņu pilsētu Alūksni.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 18 septembris 2017 15:53 Autors Redaktors Pirmdiena, 18 septembris 2017 15:24

Par godu Balvu centrālās bibliotēkas čaklākajiem mazajiem lasītājiem 2017. gada 16. septembris bija saulaina un silta diena, kad visi devās uz kaimiņu pilsētu Alūksni, lai apskatītu un izzinātu lietas un vietas, kas vēl nebija zināmas.

Lai īsinātu ceļu, braucot autobusā visi kopā izlasījām Ineses Zandreres grāmatu “Ko teica gaiļa kungs, “iejūtoties dažādu dzīvnieku lomās un atdarinot viņu balsis. Viskaļākā balss bija Gailim!

Pirmā pieturvieta bija Ates muzejs, kur , klausoties gida stāstījumu izstaigājām visu plašo muzeju, izmēģinot spēkus gan labības kuļšanā, gan darbojoties ar seno laiku darbarīku- slīmestu. Ekskursijas beigās visi ekskursanti tika cienāti ar rudzu maizi un medu!
Alūksnes pilsētas bibliotēkā ekskursanti gribēja redzēt vai arī Alūksnes bērni lasa tādas pašas grāmatas kā Balvos? Izrādās, ka arī Alūksnē darbojas bērnu žūrija un atradās pat gribētāji, kas gribēja Alūksnes bibliotēkā izņemt grāmatas uz mājām!

 

11 lapa no 36

«SākumsIepriekšējā11121314151617181920NākamāBeigas»