Aktuāli

Video filmas- nāc un skaties!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 26 februāris 2015 09:48 Autors Redaktors Trešdiena, 25 februāris 2015 14:57

DVD JAUNUMI BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

ARISTOKAĶI
BEMBIJS 2
G – FORCE: SPECVIENĪBA
KARALIS LAUVA
LĒDIJA UN KLAIDONIS
MEKLĒJOT NEMO
PASTAIGA AR DINOZAURIEM
PINOKIO
PRINCESE UN VARDE
RANGO
RIO 2
SAPINUŠIES
SKAISTULE UN BRIESMONIS
SNIEGBALTĪTE UN SEPTIŅI RŪĶĪŠI

 

Mana pilsēta Balvi

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 februāris 2015 15:06 Autors Redaktors Piektdiena, 13 februāris 2015 15:01

Mūsu pilsēta Balvi šogad svin savu jau 87. dzimšanas dienu. Cik daudz mēs, pilsētas iedzīvotāji, ikdienā dzīvojot un staigājot pa pilsētu pievēršam uzmanību savai pilsētai? Lai atbildētu uz šo jautājumu laikā no 9.- 13. februārim uz Balvu centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas darbinieku sagatavoto erudīcijas spēli “”Mana pilsēta Balvi” tika uzaicināti 3. un 4. klašu skolēni, lai saliktu pareizi Balvu bildi- puzli, izstaigātu pilsētas ielas kartē, atbildētu uz dažādiem jautājumiem , atminētu mīklas, iepazītos ar animācijas filmiņu "Kā Balvu vilciņš pavada dienu”.
Vai Tu zini, kura ir skaistākā pilsēta Latvijā? Vai Tu zini “Balvu dziesmu” un vai Tu zini teiku par Balvu ezera izcelšanos? Ienāc bibliotēkā un Tu atradīsi atbildes uz šiem jautājumiem!

SEB bankas dāvinājums mazajiem lasītājiem Balvu centrālajā bibliotēkā

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 decembris 2014 15:52 Autors Redaktors Pirmdiena, 01 decembris 2014 18:24

“ Kas visu izteic bez mēles?
Man saka: tā grāmata….”

1. decembra rīts Balvu CB sākās ar JAUNO GRĀMATU iepazīšanas stundu bērnu literatūras nodaļā. Pateicoties SEB bankas atbalstam mazajiem apmeklētājiem ir pieejamas jauna 48 grāmatas: lasāmas, klausāmas, runājošas, pētāmas, kā arī 9 DVD filmas. Pirmie iepazīties ar jaunumiem bibliotēkā bija atnākuši mazie pirmsskolnieki no PII “Pīlādzītis”, kuri ir arī ļoti čakli mūsu bibliotēkas pakalpojumu izmantotāji un ir iesaistījušies lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija”. Bērni zināja, ka, lai varētu sarunāties ar grāmatu, ir jāzina burtiņi. No burtiņiem veidojot zilbītes, vārdiņus sanāk stāsti, dzejoļi un pasakas. Daudzi no viņiem arī pazīst burtiņus! Ir grāmatas, kuras var lasīt kopā ar vecākiem un pētāmas grāmatas, kuras palīdz iepazīties ar mežu, dzīvniekiem un citām interesantām lietām.
Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā tiek gaidīti arī citi pirmsskolnieki kopā ar saviem vecākiem, lai izvēlētos sev interesantāko grāmatu.
Jauno grāmatu sarakstu var aplūkot šeit.

 

Novembris bērniem bibliotēkā

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 21 novembris 2014 13:01 Autors Redaktors Trešdiena, 19 novembris 2014 15:06

Novembris ir svētkiem bagāts mēnesis, kad tiek atzīmēta Mārtiņdiena, pieminēti Latvijas brīvības cīņu varoņi Lāčplēša dienā, svinēta Latvijas dzimšanas diena. Novembrī , kad jau satumsuši vakari, varam vairāk pievērsties lasīšanai un šogad Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā aktuāla ir tēma par troļlien, milžiem un citām mistiskām būtnēm, ko var sastapt Ziemeļvalstu rakstnieku darbos.

Kas interesētu Tevi?

Mazie pirmsskolnieki no „Pīlādzīša” un „Sienāzīša” izteica vēlēšanos pabūt troļļu un milžu pasaulē, apmeklējot rītausmas stundu bērnu literatūras nodaļas abonementā.,kur varēja iepazīties ar milzu Trolli, kas bija izkāpis no Milžu grāmatas, sasveicināties ar to un uzzināt, ka pie mums Latvijā nedzīvo troļļi un milži ,bet gan rūķīši un mājasgariņi. Lai tos sastaptu, jālasa tikai grāmatas!

Zīmējumu konkurss

Autors Redaktors Trešdiena, 24 septembris 2014 13:58

 

17 lapa no 36

«SākumsIepriekšējā11121314151617181920NākamāBeigas»