Aktuāli

JAUNIEŠU ŽŪRIJAS EKSPERTI RĪGĀ

Autors Redaktors Pirmdiena, 30 septembris 2013 10:54

27.septembrī čaklākie bibliotēkas grāmatu lasītāji- jauniešu žūrijas eksperti devās pelnītā ekskursijā uz Rīgu, lai iepazītos ar Eiropas mājas darbību, uzzinātu vairāk, kā arī pārbaudītu savas zināšanas par Eiropas savienību, Eiropas Parlamentu, apskatītu esošo mākslas izstādi, noskatītos piedāvātās multenītes. Kad šis uzdevums bija izpildīts visi eksperti turpināja ceļu uz izdevniecības Zvaigznes tipogrāfiju, kur varēja redzēt, cik daudz darba tiek ieguldīts, lai pie lasītāja nonāktu tāda grāmata, kādu mēs to pazīstam.
Dienas noslēgumā neizpalika arī kino apmeklējums uz lielā ekrāna kinoteātrī CINAMON. Tas tiešām nav iespējams katru dienu!

 

Kur dzejoļi dzīvo?

Autors Redaktors Ceturtdiena, 05 septembris 2013 11:23

Ceturtdien 5. septembrī p .i. i. „Pīlādzītis”20 sagatavošanas grupiņas audzēkņi kopā ar audzinātāju Ivetu devās uz Balvu CB bērnu literatūras nodaļu, lai uzzinātu: kur dzejoļi dzīvo?, kur tos var atrast?, kas ir tie cilvēki, kas raksta dzejoļus bērniem?, ieklausījās bērnu dzejnieku dzejoļos par lietām, ka saistās ar rudeni: sēnēm, kastaņiem, āboliem, lietu, jo izrādās liela daļa dzejoļu dzīvo bibliotēkas grāmatu plauktos ! Noklausoties visiem pazīstamās bērnu dzejnieces Ineses Zanderes dzejoli „Klusais telefons”, prata arī paši izspēlēt spēli, krāsoja zīmējumus, darbojās ar lego klučiem un vienkārši lieliski pavadīja rīta stundu bibliotēkā!

Vasara tuvojas beigām...

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 18 augusts 2013 10:11 Autors Redaktors Svētdiena, 18 augusts 2013 07:12

Vasara tuvojas beigām…un „Sārtām kļavlapu pleznām rudens jau čāpo…
Bet Balvu centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā Tu vēl vari paspēt iesaistīties Bērnu- Jauniešu žūrijas darbā : piedaloties interesantu grāmatu lasīšanā un vērtēšanā.To dara jau 92 mazāki un lielāki bibliotēkas apmeklētāji, bet vecāku žūrijā lasa 14 pieauguši lasītāji. Aicini arī Tu savus vecākus un vecvecākus!
Bērnu lasītava pēdējās divās brīvdienu nedēļās, laikā no 19.- 31. augustam Tev un Taviem draugiem piedāvā atsvaidzināt zināšanas, piedaloties krustvārdu mīklu turnīros, sakrāt punktus un nopelnīt balviņas!

Nāc, piedalies! Esi aktīvs un zinātkārs! Tas noderēs arī skolā! Tu esi gaidīts mūsu bibliotēkā!

 

Bērnu- jauniešu lasītavas periodisko izdevumu apskats

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 16 maijs 2013 16:38 Autors Redaktors Ceturtdiena, 16 maijs 2013 16:13

14. un 15. maijā bērnu un jauniešu lasītavā uz žurnālu apskatiem bija atnākuši Balvu pamatskolas visi 2. klašu kolektīvi, pavisam kopā 63 bērni un viņu audzinātājas. Skolēni uzzināja kādi periodiskie izdevumi ir pieejami bibliotēkā un kuri ir piemēroti lasīšanai viņu vecumam. Skolēni aktīvi iesaistījās žurnālu izzināšanā, meklēja atbildes uz jautājumiem un tās prezentēja saviem klasesbiedriem.

BIBLIOTĒKU NEDĒLAS AKTIVITĀTES

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 24 aprīlis 2013 17:03 Autors Redaktors Trešdiena, 24 aprīlis 2013 16:55

22.-27 aprīlis bibliotēku nedēļa visā Latvijā.
Balvu centrālo bibliotēku šonedēļ aktīvi apmeklēja Balvu pamatskolas 1. klašu kolektīvi, lai iepazītos ar iespējām, ko bibliotēka piedāvā viņiem, iepazinās ar bibliotēkas noteikumiem, uzzināja kā GRĀMATAS nokļūst bibliotēkas plauktos, un izspēlēja spēles par grāmatām, rakstniekiem, minēja mīklas.

 

20 lapa no 34

«SākumsIepriekšējā11121314151617181920NākamāBeigas»

Izmēģini kataloga mobilo versiju!