Balvu Centrālā Bibliotēka - Balvu reģiona bibliotekāru kultūrvēsturisko studiju brauciens

Šovasar Balvu reģiona bibliotekāri kultūrvēsturisko studiju braucienā devās uz Salaspils novadu, kur iepazinās un apskatīja Salaspils novada bibliotēku. Savas jaunās telpas bibliotēka apdzīvo tikai no 2011. gada rudens un tā patiesi ir gaumīgi iekārtota bibliotēka ar atšķirīgu krāsu akcentiem katrā nodaļā. Par bibliotēkas renovācijas gaitu un ikdienu pastāstīja enerģiskā direktore Daiga.

Ciemojamies arī Saulkalnes filiālbibliotēkā, kas ir apvienota ar Salaspils pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centra filiāli. Pa ceļam iegriezāmies Garkalnes novada bijušā krogus mājā izvietotajā mazajā, bet mājīgajā Upesciema tautas bibliotēkā.

Guvušas pieredzi bibliotēkās, devāmies baudīt skaistos ziedus un augus uz Nacionālo Botānisko dārzu Salaspilī. Ekskursiju vadīja direktors Andrejs, kas mums latgaliski deva nelielu ieskatu to augu daudzveidībā, kuru pēc viņa teiktā, „veltot katram eksponātam 1 minūti, varētu skatīt pusotru mēnesi”. Dažādu emociju vadīti, apmeklējam arī Salaspils memoriālu. Tālā kā ceļā devāmies uz Likteņdārzu. Arī mēs atstājam savu dāvanu Latvijai un Likteņdārzam, noliekot akmens krāvumā savus līdz vestos akmeņus, tāpat izstaigājām un iepazinām visu lielo teritoriju.


Pielikumā neliels ieskats no šī brauciena.

1
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
Powered by Phoca Gallery