Rekavas bibliotēka

"Vienoti Viļakai"

Veidosim dāvanu „Vienoti Viļakai”

Strauji un pārsteidzoši ziemas melnbaltajā pasaulē ielaužas krāsu dažādība: brūngani sarkanie un melnīgsnējie zemes toņi, sārtbrūnais, gandrīz violetais pumpuru plaukšanas satraukums, dzeltenbrūnie palu ūdeņi, gaiši zeltainie lazdu ziedputekšņi... jo mēs visi esam ceļā - no ziemas uz pavasari. Tāpat kā ikviens ceļš ir pilns pēdu nospiedumiem, tā arī mēs atstājam zīmes citos.

Viļakai šis gads ir īpašs – 720 gadu jubileja. Viļakas novada bibliotēkas aicina visas čaklās rokdarbnieces, bibliotēku apmeklētājus gan Viļakā un Žīguros, gan Upītē un Rekavā, gan Vecumos un Medņevā, un Kupravā iesaistīties Viļakas musturdeķa veidošanā, ieadot tajā savas labās domas, krāsas, vēlējumus, Viļakas novada krāšņumu un senatnes elpu. Gaidīti tiek adīti, austi, tamborēti 20cm x 20cm musturkvadrātiņi. Krāsu gamma nav ierobežota. Dalībnieku iepriekš radītie musturdeķa fragmenti tiks satamborēti kopā un izveidots Viļakas novada musturdeķis „Vienoti Viļakai”, kā  mīlestības apliecinājums Ziemeļlatgales pērlei – Viļakai. Mūsu kopīgi veidotās dāvanas pasniegšana notiks Viļakas 720 gadu jubilejas noslēguma pasākumā 3.augustā Viļakā.

Laipni lūdzam radītos musturdeķa fragmentus (20cm x 20cm) martā, aprīlī, maijā nodot pagastu bibliotēkās – Medņevā, Kupravā, Rekavā, Upītē, Vecumos, Žīguros, Viļakas novada bibliotēkā. Tālrunis uzziņām – 64507145, mob.t. 28620683

Vija Circāne, Viļakas novada bibliotēkas direktore

   Rekavas bibliotēka atbalsta šo "Vienoti Viļakai" akciju un ir iesaistījusies musturdeķa veidošanā ar savu lasītāju radošo devumu.

 

    Akcijas "Vienoti Viļakai" sākumposms ir noslēdzies. 50 krāsaini musturkvadrātiņi tiks nodoti Viļakas novada bibliotēkai, lai varētu turpināt kopdarba veidošanu un mazos fragmentiņus pielāgot kopējai ainai.

    Liels paldies par atsaucību un ieguldīto darbu skolotājai Inesei Cibulei un jaunajām, čaklajām rokdarbniecēm no 5.klases Patrīcijai Kozlovskai, Montai Loginai, Marijai Maksimovai, Viktorijai Maksimovai, Līgai Pundurei, Karīnai Rudzišai.

    7.klases meitenēm Elīnai Bukšai, Endijai Ločmelei, Nikolai Pužulei un 8.klases meitenēm par kopdarbiem.