Rugāju bibliotēka

Jaunākais...

Novembrī nāc uz bibliotēku un pavadi brīvo laiku interesanti!

11.novembris - Lāčplēša diena

Latvijas valsts simtgdes akcijas "Cimdotā Latvija" izstāde bibliotēkā.

Latvijas valsts simtgdes akcijas "Cimdotā Latvija" ietvaros Rugāju bibliotēkas telpās sieviešu biedrība "Ūdensroze" organizē rakstainu cimdu izstādi.

IEVĒRO!!!

23.oktobrī Balvu reģiona bibliotēku darbiniekiem seminārs Balvu Centrālajā bibliotēkā.

Bibliotēka SLĒGTA.

Kopkatalogs mobilajās ierīcēs. Infografika

Bērnu zīmējumu izstāde bibliotēkā

Ievietoja: Anita Magina (biblio) Jun 25 2018
Aktualitātes >>

Bibliotēkā no 5. – 20.aprīlim varēja apskatīt Balvu Mākslas skolas Rugāju novada bērnu radošo darbu izstādi. Zīmējumi kā vienmēr, skaisti un koši.  Bērni ilustrējuši A.Auziņa, O.Vācieša, M.Runguļa, A.Slišāna, I.Zanderes dzejoļus.

Izstādē ar saviem darbiem piedalījās: Meldra Nazarova, Kristiāna Keiša, Gabriela-Laila Aleksejeva, Neo-Markuss Sņegovs, Marta-Felicita Sņegova, Elvita Rizena, Elizabete Brezinska, Nauris Kikusts, Sintija Vīksniņa, Diāna Dārzniece, Elīza Boroduška, Dairis Stivriņš, Mareks Galkins, Marta Kočāne, Gerda Sietniece.

Paldies mazajiem māksliniekiem!

attēlu galerija=>>  www.bibliotekas.lv/rugaji/pages/gallery/bernu-zimejumu-izstade-biblioteka554.php

Pēdējās izmaiņas: Jun 25 2018 12:55