Rugāju bibliotēka

Jaunākais...

Bibliotēkai uzdāvina puzles!

Pirksim jaunas grāmatas!

Ievēro! Bibliotēkas darba laiks svētkos.

Pavasaris un krāsas ienāk Rugāju bibliotēkā!

No 5.-20. aprīlim Rugāju bibliotēkā būs skatāma Balvu Mākslas skolas Rugāju novada bērnu un jauniešu radošo darbu izstāde.

Aicinām arī Rugāju novada rokdarbnieces piedalīties bibliotēkas organizētajā rokdarbu izstādē. Dažādās tehnikās darinātos rokdarbus, citas praktiskas un dekoratīvas lietas, kas tapušas garajos rudens un ziemas vakaros, lūdzam iesniegt Rugāju bibliotēkā no 16.-20.aprīlim. Ceram uz Jūsu atsaucību!

Sabiedrībai atvērts jauns literatūras nozares vortāls literatura.lv

www.literatura.lv/lv/post/index

Latvijas un latviešu literatūras vortāls literatura.lv ir virtuāls resurss, kas apvieno gan aktuālās ziņas, grāmatu jaunumus un informāciju par pasākumiem, gan apjomīgu literatūras darbinieku datubāzi. To veido LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta pētnieki un atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pirksim jaunas grāmatas!

Ievietoja: Anita Magina (biblio) Apr 09 2018