UPĪTES BIBLIOTĒKA

ATTĒLI PAR UN AP MUMS

Upītes pirmsskola Upītes bibliotēkā.

Pirātu Ballīte "Ahoj, pirāti"

16.08.2014. ir izskanejuši svātki Upītie "BIERNĪBA".

Dažas biļdes kuo mes gatavovam dekoracijas i lelles leļļu teātra izruodei.

Čakluokuos meitenes, kas pīsadaleja meistardarbneicuos beja Kate,Esmeralda, Elīna, Karīna i Inta.lels paļdīs vusuom!

2014.g.05.05. Upītes cīmā nūtyka ''Foto orientiešonuos sacensības ar uzdavumīm".

Pulksten 11:00 sacensību daleibnīki puļciejuos Upītes Tautas nomā uz startu "Foto orientiešonuos sacensībuom ar uzdavumīm", kur daleibnīki saniema karti i puorejuos nūruodes.

Vīns nu uzdavumīm beja atrast 3 lyluokūs akmiņus, uzkopt i nūlekt nu juo, a liecīnu īmyužynot.

Ūtrs uzdavums atrast 3 elektrības stobus ar 3 " kuojom" i nūsabiļdietīs pi jīm.

Trešīs uzdevums atrast 3 dzeivībai beistamos vītas i nūbiļdietīs ar leidzā īdūtū uzrokstu " BEISTAMI DZEIVĪBAI".Kuo radzams na vusi uzdevumu izpildieja precīzi. Lopa ar uzrokstu rūkā palykuse sarullietā vedā, i tuodieļ tika zaudieti papildpunkti.

Caturtīs  uzdavums beja atrast 3 ūzulus, kurus navar aptvert ar rūkuom, i apkampīnu īmyužynot.

Pīktīs uzdavums nūsabiļdietīs pi 3 Upītes cīma nūruodes zeimiem.

Pādejīs uzdevums beja Upītes Kultūrviestures muzejā nūsabiļdiet ar 3-jom ONTONA SLIŠĀNA gruomatom, i tuodas pašas gruomatas atrast i ar juom nūsabiļdiet Upītes bibliotekā.

Kod vuss tyka paveikts daleibnīki devuos uz Upites Tautas nomu uzzynuot rezultatus i saņemt viertīguos bolvas.

Dažas bildes no atceres pasākuma -  Ontona Slišana muotei Annai Slišānei (Jermacānei) 90

Bildes no AIZGAVEŅI UPĪTIE svinēšanas

IZSTĀDE Izcilākais un ilggadīgākais latgaliešu grāmatu izdevējs, rakstnieks, sabiedriskais darbinieks, tautas gara uzturētājs Vladislavs Lōcs (Luocs)(26.01.1912. – 30.12.1984.)

BILDES NO IZSTĀDES "ŠKOĻNĪKU BREIVDĪNU SAPŅU KUĢI"

bildes no izstādes "škoļnīku breivdīnu sapņu kuģi"

BILDES NO IZSTĀDES "MAN GRIBAS, LAI VĒSTURE IR DZĪVA"

RAKSTNIECEI LAIMAI MUKTUPĀVELAI 50

Antons Slišāns (1948. - 2010) kopā ar Raiti Vulfu.

Antons Slišāns Balvu centrālajā  bibliotēkā.

bijušais Upītes bibliotēkas vdītājs Antons Slišāns Balvu centrālajā bibliotēkā prezentē savas jaunākās dzejas grāmatas "salve regina" un "Kotram" 2009.

Upītes bibliotēkas vadītājs Antons (1948-2010) un viņa meita Upītes bibliotekāre Mārīte Balvu pilsētas 60 gadu jubilejas svinībās, grāmatas "Balvu rajonam-60" prezentācijā. 2009.

Antons Slišāns (1948-2010) Upītes Kultūrvēstures muzeja telpās izrāda muzejas krājumus Daugavpils Universitātes studentiem. 2009.

Mārīte Slišāne un Antons Slišāns (1948. - 2010.) 2010. gada 4. jūnijā pie Upītes bibliotēkas ieejas.

Kopš 2011.gada 1. jūjija par Upītes bibliotēkas vadītāju stādā Ligita Spridzāne.

Upītes bibliotekas vadītāja (2011. jūlijs līdz 2012. gada 31. janvāris) un Kultūrvēstures muzeja vadītāja Ligita Spridzāne