Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

133 iespējas labākai dzīvei

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Apr 14 2011
Ziņas >>

Pirmdien, 18.aprīlī plkst. 12.00 Rēzeknē, Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas fakultātē (Atbrīvošanas alejā 90) tiks atklāta NVO īstenoto projektu ceļojošās izstādes „133 IESPĒJAS LABĀKAI DZĪVEI LATVIJĀ” ekspozīcija Latgalē. Atklāšanā piedalīsies Sabiedrības integrācijas fonda, Kultūras ministrijas Rēzeknes pilsētas domes pārstāvji, nodibinājuma „Fonds Ziedot” vadītāja Rūta Dimanta un Latgales novada nevalstiskās organizācijas.

Pēc izstādes atklāšanas - semināri un diskusijas.

Tostarp īpaši nozīmīga būs LR Kultūras ministrijas sagatavotā prezentācija par Nacionālās identitātes un sabiedrības integrācijas politikas pamatnostādņu projektu. Pēc tās paredzēta diskusija.

Un Ziedot.lv Rūta Dimanta par ziedojumu piesaisti un NVO darba popularizēšanu.

www.porternovelli.lv

Pēdējās izmaiņas: Apr 14 2011 10:47:02