Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Atvērto durvju diena LLU

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Oct 13 2009
Ziņas >>

Informējam, ka Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) š.g. 6. novembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 notiks Atvērto durvju diena.

Pasākumā varēs iegūt informāciju par studiju iespējām LLU. Augstskolas pārstāvji informēs par centralizētajiem eksāmeniem, vērtējumiem un dokumentiem, kas nepieciešami, lai uzsāktu studijas. Universitātē ir deviņas fakultātes, kurās kopumā īsteno 75 studiju programmas piecās tematiskajās grupās – lauksaimniecībā, inženierzinātnēs, sociālajās zinātnēs, informācijas tehnoloģijās un pedagoģijā. Interesentiem būs iespēja apmeklēt LLU laboratorijas, auditorijas un zinātniskos institūtus, līdzdarboties dažādās aktivitātēs, iepazīstot Studentu galvaspilsētas vidi.

Lūdzam darīt zināmu šo informāciju skolēniem. Plašāka informācija www.LLU.lv, pa tālruņiem 63028951, 28334030 vai e-pastu informacija@llu.lv.

Pēdējās izmaiņas: Oct 13 2009 16:02:26