Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Atvērto durvju diena

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Mar 29 2011
Ziņas >>

Latvijas Kultūras koledža aicina visus interesentus uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Kultūras koledža aicina topošos studentus un interesentus uz atvērto durvju dienu, kuras laikā būs iespēja iegūt informāciju par studiju iespējām un procesu LKK, uzdot sev interesējošus jautājumus specializāciju pasniedzējiem un studentiem, kā arī gūt ieskatu koledžas dzīvē, piedaloties raidījuma „Kas notiek koledžā?” studijas ierakstā. Atvērto durvju diena notiks 2. aprīlī no plkst. 10.30 līdz plkst. 13.00, reģistrācija no plkst. 10.00.

Atvērto durvju dienas norise:

10.00 – 10.30 Dalībnieku reģistrācija

10:30 – 11.30 TV LKK piedāvā - raidījums „Kas notiek koledžā?”

11.30 – 12.00  Direktores vietnieces studiju darbā Baibas Stilles-Dubkevičas prezentācija par LKK

12.00 – 12.30  Tikšanās ar specializācijas pasniedzējiem, studentiem

12.20 – 13.00  Tikšanās ar Latvijas Kultūras koledžas Studentu pašpārvaldi un studentiem.

No 4. līdz 8. aprīlim Latvijas Kultūras koledža ielūdz uz atvērtajām lekcijām, kuru laikā ikviens interesents var piedalīties lekcijās un iepazīt studentu dzīvi. Ar atvērto lekciju sarakstu var iepazīties Latvijas Kultūras koledžas mājas lapā www.kulturaskoledza.lv .

Ar studiju programmām, kuras Latvijas Kultūras koledžā varēs apgūt 2011./2012. studiju gadā, var iepazīties koledžas mājas lapā, sadaļā „Studiju iespējas”.

Latvijas Kultūras koledža piedāvā iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Studijām Latvijas Kultūras koledžā var pieteikties ikviens, kurš ir ieguvis vidējo izglītību.

Latvijas Kultūras koledža ir viena no pieredzes un tradīcijām bagātākajām koledžām Latvijā, kas piedāvā modernu izglītību kultūras jomā. Šobrīd Latvijas Kultūras koledža apvieno stipras tradīcijas ar modernu, radošu vidi, studiju programmām un komandu. Latvijas Kultūras koledža sadarbojas ar kultūras institūcijām visā Latvijā un Eiropā, lai nodrošinātu programmu piesaisti praktiskajam darbam.

Pēdējās izmaiņas: Mar 29 2011 15:33:12