Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Baznīcas iesvētīšana Rekovā

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Aug 14 2009
Ziņas >>

Informācija sagatavota 14.08.2009. Informāciju sagatavoja Vija Klegere, Viļakas novada domes projektu vadītāja.

Rekovā notiks Atdzimušās Škilbanu Romas katoļu baznīcas iesvētīšana

2009. gada 16. augustā plkst. 12.00 Viļakas novada Rekovā tiks ievētīta Rekovas jaunizbūvētā Romas katoļu baznīca, kuras būve uzsākta 2006. gadā pēc arhitekta Viktora Baškirova projekta.

Šī vieta un ēka jau pirmās Latvijas brīvvalsts laikā bija uzsākta būvēt kā Dievnams. Laikiem mainoties ēkas izmantošanu pielāgoja ikdienas vajadzībām un tā, pagājušā gadsimta 90. gados šajā vietā bija mehāniskās darbnīcas.

Ar baznīcas iesvētīšanu tiks atjaunota vēsturiskā patiesība, kas Viļakas novada ļaudīm ir ļoti svarīgi.

Pēdējās izmaiņas: Aug 15 2009 19:48:26